Як дізнатися тип інтернет-з'єднання. Як визначити Яке у мене підключення до інтернету.

Тип інтернет-з'єднання - це спосіб зв'язку з інтернетом. Дізнатися його тип і додаткову інформацію про підключення ви можете після клацання по знаку на панелі робочого стола.
Інструкція
1
Знайдіть значок в правому нижньому куті робочого столу. Він виглядає як два поставлених поруч комп'ютера і маленький глобус. Наведіть на нього курсор. Відобразяться поточні підключення з'єднання.
2
Натисніть праву кнопку миші і виберіть в меню команду «Центр управління мережами і загальним доступом». Поруч з поточним з'єднанням буде вказаний тип з'єднання. Іноді він проявляється при наведенні курсору на значок.
3
Відкрийте папку «Мережеві підключення» в меню «Пуск» (рядок «Настройки»). Натисніть на порожньому місці праву кнопку миші. Відкрийте меню «Угруповання» і виберіть варіант «По типу». Кожен тип з'єднання буде відзначений окремим рядком, а назва типу зазначено трохи вище значків.
Зверніть увагу
Тип інтернет-з'єднання та ім'я провайдера - поняття різні, але часто плутають. Щоб дізнатися свого провайдера, пройдіть по посиланню нижче, введіть в спеціальне поле свій IP і кнопку «Введення». Інформація про ваш провайдере буде відображена.