Як читати людину по позам і жестам.

Уміння контролювати себе прищеплюється кожній людині з раннього дитинства, але часто навіть дорослим це не завжди вдається. Найяскравіші емоції можна виразити словами і мімікою, тому людина намагається контролювати саме їх. Ми зовсім не здогадуємося, що видати нас можуть не тільки прямі слова, але і непрямі ознаки - жести і пози. Їх ми зовсім не вміємо контролювати, тому досвідчений психолог завжди зможе розпізнати і прочитати людини по позам і жестам .
Інструкція
1
Агресію людини і прагнення до кінця відстоювати свою позицію видасть поза, коли він сидить або стоїть, подавшись вперед корпусом і взявшись у боки або заклавши великі пальці рук за пояс або в кишені. Про це ж може свідчити легкий нахил голови назад і стислі в кулак руки. Готовність до переходу до агресивних дій стане пощипування шкіри долонь.
2
Впевненість у своїй правоті і перевагу над оточуючими демонструє людина з високо піднятою головою і злегка виставленим вперед підборіддям. Про ці ж почуттях скажуть закинуті за голову руки з широко розставленими ліктями. Якщо ваш співрозмовник сидить за столом, з'єднавши кінчики пальців, але не стикаючись долонями - то цей жест теж може говорити про те, що він упевнений в собі.
3
Поза стоячи з опорою на стіл або стілець або явно виражене прагнення спертися на що-небудь, буде сигналом, що ваш партнер не відчуває контакту з вами, відчуває неприємність моменту і бажання змінити тему, оскільки розмова для нього неприємний. Негативне ставлення до розмови і розчарованість покажуть спостережній людині зчеплені перед обличчям пальці рук його слухача.
4
Свій скепсис і недовіра, бажання збрехати, співрозмовник продемонструє схрестивши руки і ноги, прикривши рот рукою в момент розмови, про це ж скаже мимовільний жест, коли він почне чухати ніс або потирати пальцем повіку, а також інших частин - чола , потилиці, вуха. Це також може виявитися збентеженням.
5
Відкриті долоні, вільно лежать на поверхні стола руки, розстебнутий піджак - стануть сигналом довіри і бажання контактувати з боку вашого співрозмовника. Нахили голови в сторону кажуть про інтерес до вас і вашим словам.
6
Якщо людина почала соватися на стільці або пересів на його край, його ноги знаходяться в положенні коли шкарпетки направлені в сторону виходу, кажуть про занепокоєння і бажання припинити розмову і залишити приміщення якомога швидше.
7
Тому, хто вміє читати мову тіла, різке ускакування скаже про бажання висловитися, озвучити прийняте рішення, а погладжування підборіддя - про те, що співрозмовник знаходиться в роздумі і обмірковує пропозицію, що поступила.