Як повернути взуття по гарантії.

Коли ви бачите в магазині красиву пару взуття - ви думаєте тільки про те, як чарівно вона буде виглядати на ваших ніжках. І не думаєте про те, що, можливо, вам доведеться повертати свою покупку в магазин. На жаль, неякісна взуття зустрічається досить часто і повернення покупки в магазин також може принести негативні емоції. Щоб зберегти свої нерви і гроші скористайтеся наступними порадами.
Вам знадобиться
  • Щоб повернути взуття в магазин вам буде потрібно написати заяву, а в крайньому випадку - звернутися до юриста.
Інструкція
1
Купуючи взуття , спочатку уважно огляньте свою передбачувану покупку. Продавці в магазинах взуття часто «стоять над душею» або кваплять з вибором. Не звертайте на це уваги: у продавця своя задача - продати, у вас своя - купити якісну річ і з задоволенням її носити.
2
Купивши вподобану пару, обов'язково візьміть у продавця всі супутні документи: касовий чек, товарний чек, гарантійний талон - все, що буде додаватися до покупки. Це обов'язково.
3
Збережіть всі ці документи (а це саме документи) протягом всього часу дії гарантійного терміну.
4
Якщо нова взуття виявилася з дефектом, не втрачайте часу і відразу несіть її в магазин, де ви її придбали. Не намагайтеся її самі ремонтувати - це буде прекрасним приводом відмовити вам у поверненні грошей.
5
Напишіть заяву про повернення, опишіть в ньому дефект. Ні в якому разі не обмежуйтеся словесними претензіями - письмова заява обов'язково. Сумлінну продавець поверне вам гроші протягом 10 днів.
6
Якщо вам не пощастило в двійні і з взуття ю, і з продавцем - зробіть взуття на експертизу до незалежного експерта.
7
Якщо продавець навіть в цьому випадку буде намагатися ухилитися - зверніться до юриста. Це відразу змінює ситуацію, найімовірніше, що продавець поверне вам гроші і за товар, і за експертизу, і за послуги юриста.
Зверніть увагу
В кожному місті є відділи по захисту прав споживачів - ви можете спочатку проконсультуватися там.
Корисна порада
Пам'ятайте, повернення взуття можливий тільки в тому випадку, якщо пара виявилася дійсно неякісної, а не просто вам перестала подобатися.