Як вибрати стільницю на кухню.

Стільниця на кухні вирішує одразу два завдання: естетичну і функціональну. З одного боку, вона є цікавим і украшающим інтер'єр приміщення предметом, а з іншого - є робочою поверхнею, необхідної для розміщення кухонного приладдя та готування. Тому до стільницям пред'являють цілий ряд вимог: міцність, стійкість до механічного впливу, високій температурі і волозі. Також вони повинні легко чиститися, що не накопичуючись при цьому бруд на своїй поверхні.
Інструкція
1
Один з найпопулярніших матеріалів, використовуваних для виготовлення стільниць, є ДСП (деревностружкова плита) і МДФ (дрібнодисперсна фракція). Другий матеріал дорожче, але і екологічніше. Коштують такі стільниці досить недорого і мають хороші експлуатаційні якості. Вони міцні, завдяки спеціальному просоченню стійкі до вологи, а при належній якості ще й довго служать. Поверхня стільниці покрита ламінатом або пластиком (метод постформінг).
2
Естетично і оригінально виглядають стільниці зі штучного каменю. Цей матеріал являє собою суміш мармурової крихти і акрилової смоли. Він міцний, довговічний, легко полірується, не вбирає вологу і коштує дешевше натурального каменю. Завдяки безшовної технології, яка застосовується при монтажі стільниці, можна домогтися будь-якої форми, начисто позбавленої некрасивих швів.
3
Стільниці, виконані з натурального каменю, виглядають багато і розкішно, створюючи особливу атмосферу на кухні. Діоріт, мармур, базальт, граніт, піщаник - матеріалів маса. Так мармур гарний, проте досить крихкий і примхливий, а граніт міцний, але в той же час і занадто твердий. Столешніцу слід вибирати так, щоб вас самих влаштовував малюнок каменя.
4
Крім перерахованих вище варіантів, стільниці також роблять з натурального дерева, ламінованого або загартованого скла, нержавіючої сталі, керамічної плитки. При виборі цих матеріалів керуються скоріше прагненням до нестандартних дизайнерських рішень та оригінальності, ніж міркуваннями практичності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jDjhr2BS4HI