Як зняти головку принтера.

На жаль, ніщо не вічне, і всі рано чи пізно потрібно лагодити, міняти або налагоджувати. Ідентична ситуація виникає при роботі з принтером. Але якщо замінити картридж за малюнками в інструкції не так вже й складно, то далеко не всім відомо, як правильно зняти і почистити головку принтера.
Інструкція
1
Перше, про що варто задуматися, що все, що ви робите зі своїм принтером, ви робите на свій страх і ризик. Більшість фірм вписують в інструкції зауваження про те, що розбирати принтер, заправляти картриджі та інші дії сам власник принтера виконувати не повинен. Йому слід користуватися тільки сервісними центрами підтримки клієнтів. Якщо ж ви користувалися заправними наборами для принтера, швидше за все скористатися тех. службою не вдасться, що означає, що розбирати, чистити і збирати доведеться самим. Якщо ж ви надумали самостійно почистити друкувальну головку , для початку вимкніть принтер, від'єднайте його від комп'ютера і вийміть шнур живлення. Навіть така "невинна" техніка, як принтер, може вас травмувати при неправильному використанні.
2
Зніміть верхню кришку корпусу, як правило, вона тримається на 4 болтах - два під лотком паперу, два з боків подає лотка паперу. Після зніміть і сам подає лоток. Будьте обережні, швидше за все, кришка знімається з невеликою трудністю, але краще не переборщити.
3
Звільніть головки. Витягніть картриджі з принтера і акуратно відкладіть їх, поклавши на бік. Знайдіть стопорний важіль, який від'єднує кришки відсіків картриджів. Затисніть двома пальцями місце з'єднання з корпусом і відіжміть стопор. Знайдіть (зазвичай він з правого боку) під блоком з головками пластмасовий важіль, і поверніть його за годинниковою стрілкою вниз до кінця. Після цього посуньте рукою весь блок вліво до зручного положення.
4
Потім звільніть шлейф з паза з затискачем, який би зовні на правій стінці блока головок. На передній стінці блоку, в відсіках для картриджів, маються два однакових важеля. Посуньте їх вправо до упору, трохи піднімаючи. Обов'язково запам'ятайте їх положення. Після цього знайдіть ще один важіль на правій стінці блока головок і поверніть його погодинної стрілкою, після чого зніміть його. Будьте гранично акуратні і запам'ятайте який важіль в якому становищі перебував. Від цього залежить робота принтера. Усередині блоку, ви побачите маленьку пружинку і гвинт, відкрутіть їх і обережно зніміть пружини.
5
Все, що вам залишилося - це акуратно підняти голівки, від'єднати їх від шлейфу і почістіть.На насправді дана дія набагато простіше, ніж здається, і ви витратите часу менше, ніж на прочитання даної інструкції.
В струменевих принтерах при тривалому їх використанні засмічується друкуюча головка. В цьому випадку якість друку може погіршуватися: фарби починають розмиватися, можуть з'являтися смуги. Тоді виникає необхідність промити і почистити друкувальну головку. Звичайно ж, перед чищенням її необхідно витягти з принтера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер Canon.
Інструкція
1
Моделей принтерів дуже багато, але нижче буде розглянуто процес зняття друкуючої головки на прикладі принтерів фірми Canon. Бо саме принтери цієї компанії є найбільш популярними. Для подальших дій принтер необов'язково повинен бути підключений до комп'ютера. Так що можете поставити його туди, де вам буде зручно. Але потрібно підключення до електромережі.
2
Підключіть принтер до електромережі, після чого увімкніть живлення на ньому. Зачекайте приблизно десять секунд. Відкрийте кришку принтера, каретка з друкуючої головкою почне рухатися і через кілька секунд зупиниться. Уважно вивчіть голівки. Знизу біля неї знаходиться важіль. Саме він і фіксує голівки. Візьміть цей фіксуючий важіль і легенько перемістіть вгору. Коли він виявиться вгорі, можете витягувати голівки. Якщо в найближчі кілька годин ви не плануєте підключати головку до принтера, закрийте кришку і вимкніть живлення.
3
Якщо вам необхідно з друкуючої головки витягти картридж, просто потягніть його легенько на себе. Для того щоб встановити картридж назад, просто вставте його в гніздо і легенько натисніть вперед, поки не почуєте клацання. Цей клацання і означатиме, що картридж зафіксований в друкуючої голівці.
4
Щоб встановити друкувальну головку назад у принтер, увімкніть його. Відкрийте кришку принтера і дочекайтеся, поки не зупиниться каретка. Встановіть друкувальну голову в роз'єм, звідки вона була витягнута. Після цього просто опустіть фіксуючий важіль в нижнє положення. Закрийте кришку принтера.
5
Коли після установки головки ви вперше будете друкувати, з'явиться діалогове вікно із запитом, чи була замінена одна з чорнильниць, якщо ви не замінювали картридж, натисніть «Ні». Це допоможе програмному забезпеченню принтера правильно визначати рівень залишилися в картриджах чорнила.