Як почистити шапку з норки.

У наші суворі російські зими не обійтися без хутряних шапок. Вони непродуваемие і дуже теплі. Щоб такі шапки довго служили, за хутром потрібно ретельно доглядати, правильно зберігати, а перед зберіганням очищати від забруднень.
Вам знадобиться
  • Крохмаль
  • Авіаційний бензин
  • Манна крупа
Інструкція
1
Перший спосіб очищення хутра від бруду - за допомогою крохмалю. Потрібно взяти достатню кількість сухого крохмалю, а потім акуратно втирати його руками в хутро. Зверніть увагу на те, щоб ваші руки і хутро були сухими. Деякий час крохмаль потрібно втирати в хутро, потім шапку струшують і акуратно вибивають. Процедуру такого роду повторюють кілька разів. Останній раз норкову шапку потрібно особливо ретельно вибити і вичистити від крохмалю, щоб його частинки не залишилися всередині хутра.
2
Для того, щоб почистити забруднився хутро на шапці, можна зробити суміш для чистки хутра, в яку входять крохмаль і бензин. Але бензин повинен бути максимально очищений, як, наприклад, для запальничок. З крохмалю і бензину потрібно змішати кашку і акуратно нанести її на шапку . Після цього слід почекати, поки бензин висохне, а потім ретельно струсити залишки крохмалю з шапкі.Вніманіе! Таким чином можна обробляти тільки хутро темного кольору.
3
Якщо норкова шапка була біла, а стала жовтою - то це може бути не бруд, а вигоряння хутра. Таку шапку практично неможливо очистити, можна тільки перефарбувати. Перефарбовування шапки краще довірити професіоналам, так як це непроста технологія.
4
Якщо домашні способи очищення хутра вам не допомогли, тоді слід звернутися в хімчистку, де вам вже гарантовано зможуть допомогти.
Корисна порада
Якщо шапка дуже сильно забруднена, можливо, слід відразу звернутися в хімчистку.