Як збільшити для баскетболу стрибок. Як навчиться високо стрибати.

Баскетбол - видовищний і захоплюючий вид спорту, в якому можна домогтися якихось висот тільки за умови постійних тренувань і зусиль. Для успішної гри та досягнення хороших результатів спортсмену необхідний пророблений навик високих стрибків, тому що найчастіше саме висота стрибка в баскетболі стає вирішальним фактором перемоги. Збільшити висоту вертикального стрибка можна, регулярно виконуючи комплекс спеціальних вправ, розроблених для баскетболістів.
Інструкція
1
Починати тренування завжди потрібно з розтяжки, яка підготує м'язи до навантажень. Протягом п'яти хвилин стрибайте на скакалці, бігайте підтюпцем або на місці. В процесі розтяжки розминайте суглоби і м'язи, намагаючись нічого не упустити, щоб запобігти появі травм.
2
Добре розтягнувшись, починайте стрибати вертикально на одній нозі, притискаючи ногу до грудей в момент стрибка. Зробіть десять стрибків, після чого відпочиньте і повторіть стрибки. Все вправа складається з п'яти входів по десять стрибків на кожну ногу.
3
Ще одна вправа для збільшення довжини і висоти стрибка називається «Жаба». Для його виконання зробіть повний присед і намагайтеся вистрибувати вперед якнайдалі. Вправа складається з чотирьох входів по п'ятнадцять стрибків у кожному.
4
Потім виконайте вправу на прискорення - зробіть прискорення на 50 метрів десять разів поспіль, відпочиваючи між заходами по 20-30 секунд. Також ви можете зробити прискорення на 30 метрів 15 раз поспіль.
5
Виконуйте швидкісні стрибки вгору за рахунок литкових м'язів. Протягом хвилини стрибайте якомога швидше на одній нозі, після чого змініть ногу і стрибайте на іншій нозі одну хвилину. Повторюйте вправу на кожну ногу три рази. Підстрибуйте на висоту 10 см.
6
Виконайте вісімдесят стрибків вгору, притискаючи в момент стрибка до грудей обидві ноги. Розділіть стрибки на чотири серії, між якими влаштуйте невеликий відпочинок.
7
Встаньте спиною до стіни і покладіть за спину баскетбольний м'яч. Згинайте ноги в колінах до 90 градусів і, присідаючи, утримуйте м'яч між спиною і стіною. В положенні сидячи тримайте м'яч 10 хвилин, потім відпочиньте. Повторіть п'ять разів.
8
Виконуючи ці вправи чотири рази на тиждень, поступово збільшуючи навантаження, ви збільшите висоту своїх вертикальних стрибків.