Як вибирати заміський будинок.

Перебування у власному заміському домі - це відмінний спосіб літнього або вихідного відпочинку. Перебуваючи поруч з природою, ви відпочинете від галасливих вулиць та міської загазованості. Якщо ж такого будинку у вас немає, варто задуматися над його придбанням. Як і будь-який продукт або річ, заміський будинок теж потрібно спочатку вибрати.
Інструкція
1
Чи хочете ви придбати цегляний особняк, каркасний будинок або невеликий дерев'яний будиночок, вам слід врахувати, що у кожного з них є не тільки свої достоїнства, але і недоліки. Так дерев'яна конструкція хороша з точки зору екологічності, але не з боку пожежобезпеки. Цегла стійкий до вогню, але обігріти його складніше.
2
Вибираючи заміський будинок, ви можете зіткнутися з такою проблемою: в побудованому домі вам може не сподобатися розташування кімнат або загальна планування житла, а може і щось інше. Все ж приватний будинок типової міської квартирою не назвеш. Кожен його будує виключно виходячи зі своїх здібностей і потреб.
3
Можна, звичайно, з чимось змиритися і жити в домі , який вам дістався. Однак навіщо жити там, де вас не радує або навіть дратує внутрішнє оздоблення? Коли вдасться знайти будова за його смаку або ж коли він просто хоче заощадити, він будує будинок своїми руками. Так, це непросто. Але зате розташування і кількість кімнат ви виберете самі.
4
Цей варіант теж має своїми плюсами і мінусами. Будується будинок він не відразу, та й досвіду з вправністю вимагає. Зате ви отримуєте в результаті буквально житло своєї мрії, в якому кожна кімната, кожен кут відповідає хазяйським потребам.
5
Процес споруди будинків з різних матеріалів відрізняється. Цегляний будинок ви вже будете будувати не так, як каркасний або дерев'яний.
6
Який би варіант ви не вибрали, пам'ятайте про те, що будь-який будинок потребує догляду, ремонті та обслуговуванні. Тоді й відпочинок в ньому буде вам приносити тільки користь і задоволення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xe-OaPzHh4w