Як видалити маркер.

Маркер - спеціальне записуючий пристосування. Спеціальними маркерами робляться написи на CD і DVD-дисках, розмітка на пластикових та інших деталях. Видалити маркер можна в тому випадку, якщо ви знаєте, на якій основі він виготовлений.
Інструкція
1
Видалити сліди маркера на водній основі можна за допомогою губки, змоченою водою. Просто протріть сліди фарби і залиште пластиковий предмет висохнути.
2
Маркер и на спиртовій основі можна стерти такий же губкою, змоченою в спирті або горілці. Якщо напис маркером зроблена на диску, зітріть її ваткою або серветкою, змоченою в швидко испаряющимся ефіром.
3
Фарба маркера на масляній основі є жиророзчинний, тому видалити сліди маркера можна за допомогою рослинного або іншого жирного масла. Нанесіть трохи жиру на тканину з коротким ворсом, зітріть напис. Потім сухий тканиною зітріть сліди маркера.
Зверніть увагу
Стираючи написи з дисків та інших електронних носіїв, будьте особливо обережні. Не користуйтеся жорсткими матеріалами для протирання і не тисніть надто сильно, щоб не пошкодити поверхню.