Як виправити помилку на сторінці.

Під час роботи в інтернеті браузер Internet Explorer може видавати повідомлення про те, що сторінка містить помилки і може відображатися неправильно. Розглянемо кілька способів виправлення цієї проблеми.
Інструкція
1
Якщо немає видимих труднощів у роботі браузера крім періодично з'являється помилки, можна спробувати відключити налагодження скриптів, щоб повідомлення більше не з'являлося (якщо помилка з'являється не на одному, а відразу на декількох сайтах, перейдіть до наступного кроку). В меню «Сервис» відкрийте пункт «Властивості оглядача», виберіть вкладку «Додатково» і відзначте прапорцем "Заборонити налагодження сценаріїв». Якщо вам потрібно відключити оповіщення про всі помилки, зніміть прапорець для пункту «Показувати повідомлення про кожну помилку сценарію».
2
Спробуйте відкрити сайт, при перегляді якого виникає помилка, з іншого облікового запису або з іншого комп'ютера, щоб дізнатися чи є проблема локальної. Якщо помилка з'являється, швидше за все, вона викликана неправильним кодом веб-сторінки. В такому випадку можна відключити налагодження сценаріїв, дотримуючись інструкції в попередньому кроці. Якщо при перегляді сайту з використанням іншого комп'ютера або облікового запису проблема зникає, перейдіть до наступного кроку.
3
Можливо, браузер Internet Explorer в момент перегляду сторінок не блокує активні сценарії, Java і ActiveX, які визначають відображення відомостей на сторінці . Щоб виправити проблему, необхідно скинути параметри безпеки браузера. Для цього в меню «Сервис» виберіть пункт «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Безпека». Натисніть кнопку «За замовчуванням», а потім «ОК». Якщо після повторного запуску сторінки, на якій виникала помилка, проблема залишається, спробуйте наступний спосіб.
4
Як відомо, браузер зберігає тимчасові файли і копії сторінок в окремій папці, для подальшого до них звернення. Якщо розміри папки стають занадто великими, можуть виникнути помилки при відображенні деяких сторінок. Проблему можна вирішити, періодично очищаючи папку з тимчасовими файлами. Для цього відкрийте діалогове вікно «Властивості оглядача» з меню «Сервис». На вкладці «Загальні» в групі «Історія» натисніть кнопку «Видалити». Встановіть прапорці для пунктів «Тимчасові файли Інтернету», «Кукі-файли», «Журнал», «Дані веб-форм» і натисніть «ОК».
Корисна порада
Якщо жоден із зазначених способів не допоміг вирішити проблему помилок на сторінках, завантажте з офіційного сайту Microsoft всі оновлення для браузера Internet Explorer і встановіть їх на свій комп'ютер. Завантаження доступна за адресою www.update.microsoft.com або http://www.update.microsoft.com/windowsupdate/v6/default.aspx?ln=ru-ru.