Як зробити ноги рівніше. Як зробити рівними свої ніжки.

Красиві і стрункі ноги не тільки підвищують упевненість жінки в собі, а й привертають погляди чоловіків - тому м ноги е жінки цікавляться, як в короткі терміни виправити форму ніг, порушену постійною ходьбою на каблуках, неправильним харчуванням і відсутністю фізичної активності. Регулярно виконуючи спеціальні вправи для ніг, ви зможете знову повернути їм красу, витонченість і ідеальні форми. Для досягнення найкращого результату тренуйтеся не менше трьох разів на тиждень.
Інструкція
1
В положенні стоячи зробіть широкий випад назад і опустіть коліно до підлоги так, щоб стегно і гомілку становили прямий кут. Трохи підніміться вгору, але не випрямляйте передню ногу, зігнуту в коліні. Повторіть підйоми 15-20 разів, а потім поміняйте ногу, і знову повторіть підйоми 15-20 разів.
2
Наступна вправа потрібно виконувати з звичайним стільцем. Поставте на спинку стільця п'яту однієї ноги і витягніть руки вгору.
3
Потягніться, розтягніть м'язи спини і живота, і в натягнутому положенні починайте згинати ногу, що стоїть на підлозі. Максимально зігнувши нижню ногу, нахиліться вниз, потім підніміться. Повторіть 10-20 разів, а потім змініть ногу і знову повторіть вправу.
4
Виконуйте повільні присідання, опускаючись вниз доти, поки кут між гомілкою і стегном не складе 90 градусів. Завмріть в положенні присідання, а потім випрямтеся в повний зріст. Присідайте не менше 10-20 разів.
5
Встаньте обличчям у напрямку до торця відкритих дверей, поставте позаду себе низький стілець і візьміться за ручки дверей з обох сторін. Повільно опускайтеся вниз, тримаючись за ручки. Торкнувшись стільця, завмріть на десять секунд, а потім піднімайтеся вгору. Повторюйте вправу протягом трьох хвилин.
6
Лежачи на боці, зігніть нижню ногу в коліні і зіпріться об підлогу протилежною рукою. Верхню ногу випрямити і підніміть вгору. Утримуйте її в такому положенні десять секунд, потім повільно опустіть. Повторюйте вправу по три хвилини на кожну ногу.
7
Знайдіть вантаж в 0,5 кг і закріпіть на гомілки. Нахиляйтеся спочатку вперед, потім вниз, спираючись руками об стілець. Ногу з закріпленим вантажем піднімайте вгору, згинайте в коліні і опускайте. Повторюйте три хвилини, потім перенесіть вантаж на іншу гомілку і повторіть вправу.
8
Підклавши під ноги згорнутий рушник, упріться руками в стіну і, рахуючи до десяти, підніміться на носочках так, щоб п'яти стосувалися складеного рушники. Потім опуститеся. Ці вправи допоможуть вам завжди тримати себе і свої ноги у формі.