Як визначити свій м'язовий тонус.

Якщо ви прийшли займатися в спортзал і не знаєте, яку програму вибрати - для новачків або для спортсменів з досвідом, - тоді вам буде цікава інформація нижче. Для правильного вибору програми необхідно визначити свій м'язовий тонус , а зробити це не так вже й складно, як здається.
Інструкція
1
Визначте гнучкість м'язів. Проведіть кілька невеликих тестів, щоб зрозуміти, наскільки ваші м'язи гібкіе.Сначала встаньте, поставивши ноги разом. Нахиляйтеся вперед, не згинаючи колін. Якщо руки не опускаються нижче колін - поставте собі 0 балів. Якщо можете дотягнутися до ступень - 1 бал. Якщо ж долонями торкаєтеся статі - 2 балла.Затем сядьте на підлогу. Витягніть і розведіть максимально ноги. Тепер нагніться вперед. Якщо можете покласти тільки долоні на підлогу, поставте собі 0 балів. Якщо в стані ліктями торкнутися підлоги, можете записати собі 1 бал. Якщо ж вдається покласти на підлогу голову і груди - 2 бали.
2
Визначаємо м'язову силу. Тут все просто. Почніть з віджимань. Якщо можете віджатися менше 5 разів - поставте собі 0. І якщо це так, то варто задуматися про покупку абонемента в спортзал. Якщо віджимаєтеся 5-10 разів - поставте собі 1. Хоча і тут пишатися нічим. Якщо ж віджимаєтеся більше 10 разів, поставте собі 2 балла.Затем лягаємо на спину, руки за голову, ноги зігнуті. Піднімайте тулуб, не торкаючись спиною до підлоги. Якщо змогли зробити менш 10 раз - ганьба, 0 балів. Якщо можете зробити 10-20 разів, поставте собі 1 бал. Якщо більше 20 разів - 2 бали.
3
Визначаємо витривалість ваших м'язів. Тут ми робимо вправу «куточок». Спина спирається на стіну, коліна зігнуті під кутом в 90 градусів. Тобто вдаємо, що сидимо на стільці поруч зі стіною, але стільця ніякого немає. Якщо не можете витримати так більше 1 хвилини - поставте собі 0 балів. Якщо тримайтеся 1-2 хвилини - тоді ставте собі 1 бал. Якщо більше 2-х хвилин - 2 бали.
4
Порахуйте бали і визначте свій м'язовий тонус . Якщо ви у всіх вправах накопичили 0 -4 бали, то форма у вас залишає бажати кращого. Якщо у вас 5-9 балів, то м'язи у вас в задовільному стані. Якщо ж набрали 10 балів - можете вважати тонус своїх м'язів в оптимальному стані та переходити до серйозніших тренувань.