Як зав'язати пояс в таеквандо.

Як і в інших східних бойових мистецтвах, в таеквандо облачення бійця обов'язково включає в себе кімоно і правильно зав'язаний пояс. Пояс багато говорить про рівень спортсмена - існує ціла градація кольорів пояс ов, згідно з якими учень переходить на нові, більш високі рівні, довівши свою майстерність на іспитах і змаганнях. Новачки носять білий пояс, а найдосвідченіші бійці - червоний або чорний пояс. Незалежно від кольору пояс а, його потрібно вміти правильно зав'язувати - вважається, що вірно зав'язаний пояс вже є частиною перемоги.
Інструкція
1
Візьміть пояс так, щоб його кінці були однакової довжини, і закріпіть його на животі. Заведіть назад обидва кінці, і той кінець, який йде з правого боку, заведіть за спиною під той кінець, який йде з лівого боку.
2
Підведіть цей кінець пояс а вперед, направляючи його до середини живота, і виведіть з-під пояс а знизу вгору. Кінець повинен свешиваться с пояс а вниз. Після цього другий кінець проведіть по верхньому колі, заведіть вперед і просуньте під обидва шари пояс а знизу вгору.
3
Обидва кінці затягніть. Кінець пояс а, звисаючий вниз, повинен бути гладким і не перекрученим. Кінець зверху зав'яжіть і потягніть за обидва кінці пояс а, поки не отримаєте міцний вузол. Обидва кінці, що звисають з вузла, повинні мати рівну довжину.
4
Зав'язуючи пояс, орієнтуйтеся на його середину, що знаходиться на животі, щоб забезпечити симетричність обох кінців. Для правильної фіксації кімоно завжди робіть два обороту пояс а і вирівнюйте його кінці у процесі зав'язування.
5
Зовнішній кінець пояс а завжди робить підхоплення обох оборотів пояс а спереду, а потім виводиться наверх. Правильний вузол в пояс е для таеквондо зав'язується в горизонтальній площині.
6
Якщо ви - початківець учень, спробуйте зав'язати пояс в один оборот, використовуючи для початку пояс довжиною 160-170 см. Надалі, зі збільшенням досвіду, ви зможете зав'язувати пояс на два обороту за всіма правилами.