Як почистити будинку норкову шубу. Як видалити свічку з норкової шуби.

Норковая шуба - дуже дорогий предмет гардероба. На відміну від самої делікатній одягу, шуба вимагає акуратного, дбайливого догляду та обігу. Все тому, що шуба - це верхній одяг, яка носиться на вулиці і часто піддається впливу дощу, снігу та бруду. Однак більшість забруднень легко чистяться з шуби в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Пилосос
  • Тирса
  • Картопляний крохмаль
  • Фен
Інструкція
1
Видаліть з шуби вологу від дощу і снігу природним способом. Струсіть її і повісьте до повного висихання на широку пластмасову вішалку. Сушка норки рушником, щіткою або батареєю тільки зашкодить цілісність хутра.
2
Перш ніж намагатися видалити будь-які плями з норкової шуби, дозвольте їм повністю висохнути. Будь-яке пляма дорожньої бруду в сухому вигляді м'яко розчешіть рідкісним гребінцем і пропилесосьте це місце.
3
Якщо на шубі жирне масляна пляма, використовуйте сухі тирса (їх можна придбати в будь-якому зоомагазині). На забруднене місце густо розсипте дрібні тирсу, злегка потріть ними і залиште на годину. Тирса вберуть велику частину жиру і сторонні запахи. Потім просто пропилесосьте їх.
4
Якщо тирса не вдалося знайти, спробуйте використовувати картопляний крохмаль. Він також добре вбирає, має ефект губки і легко видаляється. Насипте крохмаль на масляну пляму, потріть вологою тканиною, потім знову просипьте крохмалем.
5
Після обробки крохмалем шубу слід повісити на широкі плечики і потужним феном направити струмінь холодного (можна гарячого) повітря на пляму, щоб здути весь порошок з поверхні.
6
Повісьте шубу на повітря, наприклад, на балконі. Залиште на кілька годин, щоб повітря циркулювати навколо хутряного вироби. Це допоможе позбутися від запахів і освіжити хутро.
Корисна порада
• Щоб зберігати норкову шубу в чистоті, уникати прямого нанесення парфумів і лосьйонів безпосередньо на шерсть. У домашніх умовах практично неможливо видалити масло від цих продуктів без збитку для хутра. Крім того, спирт з духів може привести до пересихання та ламкості волосків хутра. Одягайте на шию шарф, щоб запобігти контакту парфумів з вашої шиї і коміра шуби. • Зберігайте хутро в сухому прохолодному місці в будь-який час і ніколи не упаковуйте виріб в целофановий мішок для одягу. Це дозволить забезпечити доступ повітря до шубі і запобігти появі запаху цвілі.