Як вивчити іспит за ніч. Як зробити непомітні шпоргалки.

Що ж робити, коли до іспиту залишилася всього лише ніч? Чи варто почати писати шпаргалки, або потрібно взятися за зубріння? Чи потрібно кликати «халяву» і спати на підручнику? Відповіді на ці питання шукайте нижче.
Вам знадобиться
  • кави; бесонная ніч; енергетичні напої; інтернет; хороша пам'ять; шпаргалки підручники.
Інструкція
1
Готуйтесь не спати. Звучить банально, однак, щоб вивчити за ніч іспит, потрібно докласти всіх зусиль, щоб не заснути під час підготовки. Запасіться кави для бадьорості, а також шоколадом для кращої роботи мозку. Можна поїсти на ніч рибу, яка теж показана для поліпшення мозкової активності, але трапляється, що після щільної їжі хочеться поспати. А це виключено для виконання вашої міссіі.Для тих людей, кого кава не дуже бадьорить, підійдуть енергетичні напої. У повсякденному житті більшість з них вживати шкідливо, але в нашому випадку можна зняти заборону на споживання. Але всього на одну ніч!
2
Скористайтеся всесвітньою павутиною. Читати підручник в такій ситуації - недозволена розкіш. Вводите питання в пошукові ресурси і постарайтеся скласти короткий конспект кожного питання у себе в зошиті. Після того, як склали заповітні конспекти, прочитайте їх вдумливо ще раз.
3
Переходьте до складання шпаргалок. Зрозуміло, не варто сподіватися, що ви просто все спишіть зі шпаргалок. Вони вам потрібні для впевненості в собі. Не варто писати шпаргалки з усіх питань, лише тільки по тих, які викликають у вас труднощі. Пишіть коротко, тільки найосновніші формули, визначення, понятія.После того, як ви підготували шпаргалки, їх теж варто вдумливо прочитати.
4
Робіть перерви в підготовці. Пожалійте своє психічне здоров'я і не сидите в інтернеті і над шпаргалками без відпочинку. Робіть невеликі фізичні вправи кожні 15-20 хвилин. Тим самим, ви будете давати відпочити перевантаженому мозку.
5
Поспите кілька годин. Не варто мучити себе зовсім вже безсонної ніч ю. Щоб матеріал запам'ятався, вам необхідно поспати хоча б 2-3 години. Після того, як ви поспіть, у вас вляжеться інформація в голові. Так що не варто, прокинувшись, починати заново перечитувати конспекти.Что стосується поклику «халяви» та інших студентських традицій, то для власного заспокоєння можна покричати в кватирку, покласти «п'ятак» під п'яту. Однак якщо ви скептично ставитеся до цих прикметам, то не варто себе обтяжувати, для вас вони не «спрацюють».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J6cS23gsAXs
Зверніть увагу
Вам не повинні заважати ніякі телефонні дзвінки, соціальні мережі в інтернеті або гучна музика. Буде ідеально, якщо все це вимкнути.
Корисна порада
Постарайтеся створити максимально робочу обстановку і налаштуйтеся гарненько на те, що роботи буде багато.
Ефективність від різних способів підготовки до іспитів буде неоднакова, якщо ви, наприклад, збираєтеся вчити квитки в бібліотеці чи вдома, обклавшись купою книг, або просто будете читати конспект лекцій. Природно краще знайти метод, з яким можна з максимальною користю підготуватися до іспиту.
Інструкція
1
В першу чергу, важливо налаштувати себе на навчання. Попереду серйозне випробування, тому розмови з подругою по телефону або спілкування з друзями у соціальній мережі залиште на майбутнє. Пройде час, пора іспитів закінчиться, і у вас знову буде купа вільного часу. Сконцентруйтеся на підготовці, відведіть певну кількість часу в день на навчання, наприклад 3-4 години. Не варто присвячувати навчанню 24 години на добу, якщо, звичайно, іспит не завтра. Вчіть в той час дня, коли ви легше запам'ятовуєте матеріал. Звичайно, всі люди різні, але за спостереженнями вчених найбільш висока працездатність спостерігається в 9-11 і 16-18 годин.
2
У всіх людей різні типи пам'яті (зорова, слухова, моторна). Тому методи підготовки до іспиту будуть різні. Якщо у вас добре розвинена слухова пам'ять, вчіть квитки, чітко вимовляючи текст. При цьому після прочитання теми, вголос перекажіть пройдене. Для людей з розвиненою зоровою пам'яттю корисно читати матеріал, роблячи позначки в тексті, виділяючи заголовки, ключові слова. Так вам буде простіше відтворити сторінку і згадати прочитану інформацію. Писати шпаргалки можна порадити всім, а особливо людям, у яких розвинена моторна пам'ять. Їм можна також складати короткий конспект прочитаного квитка.
3
Самий вдалий спосіб запам'ятовування мнемоніка, тобто запам'ятовування за допомогою асоціацій. Для того щоб запам'ятати дату, наприклад, подумайте, може, вона схожа на день народження когось із друзів або це нагадує вам чийсь номер телефону. Аналогічно запам'ятовуються і формули. Кожній букві знайдіть відповідне слово і складіть речення, а ще краще римований віршик. До зубріння вдавайтеся тільки в крайньому випадку, коли часу на підготовку до іспиту в обріз або ви не розумієте тему.
4
Не відкладайте підготовку до іспиту на останній день. Краще заздалегідь сплануйте, скільки квитків або тим ви будете вчити в день. При цьому на останній день постарайтеся взагалі нічого не залишати. Відведіть його на повторення всіх питань, відпочиньте ввечері, раніше ляжте спати, і успішна здача іспиту вам забезпечена.