Як підібрати тон пудри. рада якщо пудра темніше потрібного тону.

Пудра - невід'ємна частина косметички будь-якої дівчини, з її допомогою можна як коригувати дрібні недоліки, так і просто вирівнювати колір обличчя, надаючи йому приємну матовість. На що варто звертати увагу при купівлі та виборі тони пудри і як безпомилково вибрати відповідний саме вам колір?
Інструкція
1
Вкрай неприємно, коли оточуючі помічають, що тон пудри світліше або, навпаки, темніше вашого природного відтінку шкіри. Особливо якщо ви провели достатньо довгий час в магазині, вибираючи той чи інший колір. Запам'ятайте - в салонах і магазинах досить часто застосовується не зовсім природне освітлення, і це може перешкодити вам зробити правильний вибір. Знайдіть місце з найбільш природним і світлим світлом, яке нагадувало б звичайний денне світло або ранок в хмарну погоду. Тільки так, завдавши на шкіру пудру з тестера, ви зможете зрозуміти, чи видно відмінність між вашою шкірою і пудрою.
2
Ви також можете використовувати спеціальні картки з прикладами кольорів і відтінків пудри. Тримати їх потрібно близько до шиї і підборіддя, адже саме в цих місцях найчастіше кордони є найпомітнішими.
3
Те ж саме стосується і тестерів - розподіліть пудру спонжем або пензликом саме по цих місцях, вельми важливо правильно розтушувати тестоване засіб, щоб домогтися максимально природного ефекту.
4
Колір пудри також варто підбирати залежно від текстури, наприклад, враховуйте, що крем-пудра може бути набагато більш помітна на шкірі (і, як наслідок, похибки теж), ніж розсипчаста пудра , яку можна акуратно нанести пензликом.
5
Якщо ваша шкіра - напівпрозора, дуже тонка і світла, то вам навряд чи варто віддавати перевагу жовтим і холодним відтінкам пудри, так як вид у вас може бути вельми болючий. Пастельні і трохи рожеві порцелянові відтінки - саме те, що вам потрібно. Однак, якщо ваша шкіра швидше оливкового кольору, то вам явно не варто вибрати дані відтінки.