Як прикрасити зал для випускного.

Над питанням прикраси залу в дитячому саду для організації випускного батьки, як правило, замислюються задовго до настання цієї знаменної для майбутніх першокласників дати. Адже такий у кожної людини в житті буває лише одного разу, тому мами й папи дбайливо стараються, щоб зал виглядав якомога красивіше, і щоб їх дітям було приємно.
Інструкція
1
Схема прикраси залу для випускного в садочку залежить зазвичай від сценарію. Хоча і вдале оформлення приміщення може наштовхнути організаторів випускного майбутніх першокласників на здійснення якихось оригінальних ідей або поправок в сценарії.
2
Дуже цікаво виглядає зал, оформлений в стилі паровозика, про який співав Крокодил Гена у пісні «Голубой вагон» з відомого дитячого мультфільму. Та й фраза про «спливають вдалину хвилини» якнайкраще по духу підходить для колишніх (без п'яти хвилин) детсадовцев. До барвистим вагончикам, зробленим з паперу і наклеєним на стіну або намальованим на гігантському плакаті з листів ватману, можна приклеїти фотографії самих випускників, як би визирають з віконець. Доповнити картину «шкільного» потяги можна написаними від руки віршами про дитячий садок та школі або просто кількома пропозиціями, котрі характеризують кожну дитину. Ну і главами цього поїзда потрібно зробити вихователів, приклеївши їх фотографії до головного вагону паровоза. А якщо ще розставити стільчики зі столами у стеночки, начебто б діти їдуть в справжньому поїзді, це буде й зовсім незабутньо.
3
А можна згадати відоме і улюблене багатьма батьками вираз «Діти - квіти життя» на стінах групи розбити справжній сад. Нехай на стінах красуватимуться квіти, зображені будь-яким зручним для вас способом. А в серединку кожного бутончика ви можете наклеїти фотографії дітей. Не забудьте про вихователів, виконуючих роль садівників з лійками. До місця будуть і горщики з міцного картону, красиво розфарбовані і засіяними паперовими квітами, виконаними в стилі орігамі.
4
Дітлахи дуже люблять пригоди. Пам'ятаючи про це, ви можете оформити зал для проведення випускного в кращих піратських традиціях, «розсипавши» по стінах золоті піастри, химерні дерева, в тіні яких ховаються пірати. А в якості скарби виступить «Диплом випускника», який можна помістити в скриню, оформлений у вигляді кишеньки на стіні (причому для кожного учасника «піратського випускного») або самостійного картонного скриньки. І нехай діти хіба пливуть на своїх кораблях на цей острів в пошуках свого скарбу. Просто покажіть корабель і розклейте по ньому фотографії випускників, смотрящих на острів через підзорні труби. Юнгами нехай будуть вихователі. А біля керма нехай встане завідуюча в кашкеті капітана.
5
І не забудьте про повітряні кульки. Вони припадуть до місця на кожному випускному, незалежно від того, в якому стилі ви оформили зал. Ну і звичайно намалюйте і розмістіть в приміщенні декілька плакатів з написами типу «До свиданья, детский сад», «Випускникам дитячого саду» або «Вітаємо майбутніх першокласників».