Як випрямити волосся надовго.

Гладкі і прямі волосся ніколи не виходять з моди - все більше дівчат, які не наділених від природи ідеально гладкою зачіскою, вдаються до різних способів випрямлення волосся. Деякі з цих способів є довготривалими, а деякі можуть подарувати вам шикарну зачіску всього на один вечір. Ви можете самі вибрати, наскільки довго ви хочете підтримувати гладку зачіску. Якщо ви мрієте про шовковистих і прямих волоссі, щоб вразити друзів на вечірці або корпоративному святі - вам цілком підійде спосіб, що дозволяє випрямити волосся на один день. Якщо ж ви хочете кардинально змінити імідж і зберегти гладкість волосся надовго, вам будуть потрібні інші способи.
Інструкція
1
Для того щоб випрямити волосся ненадовго, найпростіше використовувати гарячий фен і гребінець для укладання, витягаючи вологі волосся і просушуючи їх в натягнутому вигляді феном. Набагато простіше випрямити волосся спеціальним праскою - такі прасування сьогодні продаються у всіх магазинах побутової техніки.
2
Для того щоб волосся менше травмувалися після термічного впливу, використовуйте спеціальну термозахисної маску, а також купуйте прасування з керамічними пластинами.
3
Якщо ж вам хочеться надовго змінити зачіску, потрібно міняти кератиновую структуру волоса. Цього можна досягти за допомогою хімічного або біо-випрямлення.
4
Хімічно волосся випрямляють за допомогою гідроксиду натрію, але цей метод, незважаючи на свою ефективність, серйозно порушує структуру волоса. Існують і більш щадні хімічні речовини для випрямлення волосся, але всі вони так чи інакше негативно впливають на здоров'я вашої зачіски.
5
Для тривалого випрямлення волосся рекомендується використовувати новітні біо-технології, в яких волосся обробляється аміно-цистеїнових кислотами. Проникаючи в структуру волоса, вони змінюють структуру кератину і не псують волосся. Єдиний недолік цього методу - його дорожнеча.
6
Крім того, існує безпосередньо кератинове випрямлення волосся. Такий метод випрямлення не тільки не шкідливий, а й корисний - він покращує стан ослабленого волосся, доповнює їх структуру відсутніми компонентами і дозволяє вам знайти шикарну гладку зачіску на кілька місяців. В даному методі використовується натуральний кератин, який забезпечує волоссю повноцінне відновлення і красу.