Як поливати цикламен. Як поливати цикламенами.

Цикламен - висока рослина з довгими, як листя, нирками, які після розпускання створюють ефект пониклих квітів з яскраво вираженим забарвленням. На рослині одночасно можуть з'явитися близько 15 бутонів. Однак доглядати за рослиною дуже непросто - цикламен вимагає до себе підвищеної уваги.
Інструкція
1
Цикламен светолюбив, але не терпить, коли прямі сонячні промені світять прямо на нього, від цього він може отримати опік листя, тому рослина буде краще почуватися в світлій кімнаті, в такому місці, де сонячні промені потрапляти на нього не будуть.
2
Завжди підтримуйте температуру 15-16 градусів, але, ні в якому разі не більше, при підвищеній температурі рослина повільно розвивається і навіть хворіє. Цикламен не терпить жаркого і сухого повітря, тому постійно провітрюйте кімнату.
3
Акуратно поливайте дану рослину. Вода, потрапляючи на бульбу і листя, викликає їх загнивання. Тому поливати його потрібно з піддону. В горщику виконайте отвори і воду налийте в піддон, або підставку для горщика, а потім на нього поставте горщик. Поливайте тільки дощовою або відстояною водою. Після того, як рослина перестало цвісти, його полив скорочується до мінімуму. А коли воно починає активно рости, поливають маленьким кількістю води, поступово збільшуючи об'єм води до норми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=13cXTFieFYs
Зверніть увагу
Категорично не можна обприскувати цикламен, від цього руйнується текстура його ніжних квіток.
Корисна порада
Ставте поряд з квіткою ємність з водою або мокрим піском. Рослина дуже вимогливо ставиться до вологи. Якщо у вас багато рослин і багато з них так само, як цикламен вимогливі до вологи, то можна придбати зволожувач повітря. Якщо ви їдете у відпустку або відрядження, залиште ключі сусідам, рідним або друзям, що б вони доглядали за квітами і поливали їх.