Як вибрати недорогий фотоапарат.

Зазвичай при покупці фотоапарата ми стикаємося з величезною різноманітністю моделей і виробників. В першу чергу покупець звертає увагу на відомий бренд, який володіє відмінними характеристиками. Але в теж час за надійний бренд доводиться досить багато переплачувати. Тому, купуючи фотоапарат, ви можете бути впевнені в тому, що, вибравши пристрій з такими ж параметрами, як і у відомої фірми, ви отримаєте товар нітрохи не гірше. Але в теж час ризик є завжди. Для того щоб вибрати недорогий і якісний фотоапарат, ви повинні знати основні критерії відбору.
Інструкція
1
Матриця - це один з найважливіших моментів при покупці фотоапарата . Кожна технологія має свої особливі переваги і недоліки. Але принцип скрізь однаковий - чим більше матриця, тим якісніше одержуване зображення. • ПЗС-матриця відрізняється кращою якістю і чутливістю до світла. • КМОП матриці - більш поширені, вони не вимагають великих витрат при виробництві і мають менше енергоспоживання.
2
Пікселі. Від даного параметра залежить детальність фотографії, розмір отримуваної картинки. Для фотографій в сімейний альбом цілком достатньо 2-3 мегапікселя. У тому випадку, якщо ви купуєте фотоапарат для любительської зйомки, вам підійде 3-5 мегапікселя.
3
Об'єктив. Основна характеристика об'єктива - зум. Збільшення (zoom) буває цифровим і оптичним. Фотографії, отримані за допомогою цифрового зума, виходять більш низької якості, так як зображення збільшуються вже після отримання фотографії. Принцип дії оптичного зуму полягає в тому, що наближення об'єкта виконується за рахунок зміни фокусної відстані об'єктива.
4
Діапазон фокусування. Щоб отримати найкращу макро, фотоапарат повинен мати якомога меншу дистанцію фокусування. Мінімальна дистанція фокусування позначається відстанню фокусування в режимі макро.
5
Спалах. Для будь-якого фотоапарата необхідність спалаху незаперечна. Але при виборі пристрою потрібно звернути увагу на функцію регулювання спалаху (вона дозволить фотографувати об'єкти вночі навіть з близької відстані).
6
Пам'ять фотоапарата . Далеко не завжди фотоапарат має достатню вбудовану пам'ять. Тому камера повинна володіти можливістю збереження фотографій на зовнішні носії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aSMK68Dm3BE