Як відкрити зовнішній порт.

Мережеві та інтернет-технології розвиваються величезними темпами. На сьогоднішній день існує велика кількість абсолютно безкоштовного програмного забезпечення, що дозволяє навіть непрофесіоналові створити і адмініструвати мережеві сервіси найрізноманітнішого призначення. Так, можна встановити на домашньому комп'ютері свій власний FTP або HTTP сервер, обмінний хаб DC ++, сервер онлайн-ігри. Однак для того, щоб користувачі з зовнішньої мережі могли отримати доступ до даних служб, необхідно відкрити зовнішній порт , на який ці служби вживають підключення. Це робиться за допомогою зміни налаштувань брандмауера.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис з правами адміністратора в Windows.
Інструкція
1
Відкрийте список мережевих підключень. В меню "Пуск" розкрийте вкладене меню "Налаштування". Клікніть на пункт "Мережеві підключення".
2
Відкрийте діалог властивостей підключення. Клікніть правою кнопкою миші по значку мережевого підключення. В меню оберіть пункт "Властивості".
3
Відкрийте діалог управління настройками брандмауера Windows. В діалозі властивостей підключення перейдіть на вкладку "Додатково". В групі елементів управління "Брандмауер Windows" натисніть кнопку "Параметри".
4
Відкрийте діалог додаткових параметрів брандмауера для конкретного підключення. У списку "Параметри мережевого підключення" на вкладці "Додатково" діалогу управління брандмауером виберіть підключення, для якого необхідно відкрити зовнішній порт . Натисніть кнопку "Параметри".
5
Відкрийте діалог додавання нової служби. В діалозі "Додаткові параметри" натисніть кнопку "Додати".
6
Відкрийте зовнішній порт . Введіть необхідні значення полів в діалозі "Параметри служби", а також виберіть протокол транс порт ного рівня (TCP або UDP). Натисніть кнопку "OK". Також натисніть кнопку "OK" в діалогах "Додаткові параметри", "Брандмауер Windows" і "Підключення по локальній мережі - властивості".
Зверніть увагу
Не відкривайте порти без потреби. Це може нести загрозу безпеці комп'ютера.
Корисна порада
Якщо необхідно відкрити один з типових зовнішніх портів (наприклад, порт для служби FTP або HTTP), можна просто відзначити необхідну службу в діалозі "Додаткові параметри".
При налаштуванні бездротових мережевих пристроїв зазвичай активують функцію Firewall. Вона дуже корисна, т.к. запобігає проникненню шкідливого програмного забезпечення в систему комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Проблема в тому, що найчастіше Firewall блокує доступ до інтернет-ресурсів деяким програмам. В таких випадках доводиться самостійно прописувати дозволу для певних служб і утиліт. Підключіть комп'ютер до порту LAN модема. Відкрийте веб-інтерфейс його налаштувань, запровадивши необхідну IP-адресу в рядок браузера.
2
Якщо у вас вже налаштоване підключення модему до інтернету, то відкрийте його властивості. Переконайтеся в тому, що функція NAT включена і активна. Тепер відкрийте меню Advanced Setup (Додаткові настройки) і перейдіть в меню NAT. В деяких моделях модемів існує окреме меню Firewall.
3
Тепер натисніть кнопку «Додати» (Add) для настройки нового правила. Знайдіть меню Custom Server і встановіть біля нього прапорець. В поле цього меню введіть назву програми, для якої потрібно відкрити порт. Рекомендують використовувати латинські символи в тому випадку, якщо версія модему не підтримує російську шрифт.
4
Тепер в графі Server IP address (Адреса сервера) пропишіть IP сайту або ресурсу, до якого потрібно відкрити доступ. Якщо ви знаєте тільки його адресу, то натисніть клавіші «Пуск» і R. Введіть в з'явилося поле команду ping адресу -t. У вікні, командного рядка з'явиться адреса сайту.
5
Тепер заповніть пункти External Port Start, External Port End і Internal Port Start номером LAN-порту, до якого підключений ваш комп'ютер. В графу Remote IP впишіть адресу мережевого адаптера вашого комп'ютера.
6
Збережіть параметри модему. Перезавантажте мережеве обладнання, відключивши його на деякий час від електромережі. Дочекайтеся завантаження модему і його підключення до сервера провайдера. Спробуйте здійснити підключення, яке ви недавно налаштували. Врахуйте, що зазвичай в модемах можна налаштувати не більше 32 маршрутів для всіх портів.