Як вийняти карту пам'яті.

Карта пам'яті , або флеш-карта, дисковий накопичувач - носій інформації на встановлений обсяг (від 32 МБ до 64 ГБ і вище). Розрізняються карти пам'яті для телефонів, фотоапаратів, комп'ютерів та інших предметів електроніки і техніки. Вийняти карту пам'яті в кожному випадку можна по одному із запропонованих алгоритмів.
Інструкція
1
Щоб вийняти карту пам'яті з фотоапарата, вимкніть його. Потім відкрийте засувку, що захищає карту та акумулятори від зовнішніх впливів і випадання. Від карти буде видно нижню бічне ребро. Натисніть на нього, карта сама вискочить зі свого місця.
2
Щоб зняти карту пам'яті з телефону, потрібно знову його вимкнути. Після цього відкрийте задню панель, що закриває акумулятор, його теж вийміть. Карта пам'яті лежатиме плазом, піддіньте її і витягніть.
3
Вийняти карту пам'яті з комп'ютера можна, попередньо відключивши її на комп'ютері, в панелі в низу робочого стола. Знайдіть значок знімного пристрою, натисніть праву кнопку, потім в меню команду «Вимкнути». Дочекайтеся повідомлення про відключення пристрою і витягніть карту з USB-порту.