Як розробити ігри самому. створити свою настільну гру.

Якщо ви творча людина і при цьому любите грати в комп'ютерні ігри - рано чи пізно настане момент, коли вам захочеться почати розробляти ігри самому. Навіть якщо ви раніше цим не займалися створити, наприклад, гру в модному форматі 3D, цілком можливо. Ось декілька порад на цю тему.
Вам знадобиться
  • Для того щоб розробити свою 3D гру вам буде потрібно зліт фантазії, і деякий софт, який можна легко скачати з інтернету.
Інструкція
1
Спочатку потрібно визначити жанр вашої авторської ігри . Це важливо: від жанру залежать багато сценарні розробки, а також деякі технічні особливості. До основних жанрів відносяться: стрілялка, стратегія в реальному часі, бойовик, аркада, пригоди, симуляція реальності, гонки. Для першої ігри виберіть той жанр, який вам більше подобається.
2
Напишіть сценарій. Сценарій ігри в форматі 3D ігри складається з декількох частин. Кожна з них важлива, тому попрацюйте з кожною частиною якомога тщательнее.Часть перша «Концепт документ» - в ньому потрібно якомога детальніше відписати всю технічну сторону ігри .Часть друга «Дизайн» - тут опишіть візуальну сторону ігри , її меню, тип графіки, кольору, спецеффекти.Часть третя «Сценарій як такої» - це сценарій як такої, сюжет з усіма його поворотами, інтригами, героями, художня сторона вашої авторської ігри .
3
Оцініть всю складність технічного втілення вашої задумки. Від цього залежить вибір движка, на якому працюватиме ваша гра. Якщо ваша гра досить проста, в ній невелика кількість героїв, немає складної графіки, і для вас це просто перший експеримент - зупиніться на FPS Creator.Еслі ж ви налаштовані створити гру складну, багатопланову, ефектну - скористайтеся NeoAxis Engine. Цей мотор дозволяє втілити в життя гру будь-якої складності.
4
Після того як ви вибрали движок і встановили його до себе на ПК, доповніть свої ігрові ресурси - скачайте з інтернету необхідні звуки, текстури, моделі. В інтернеті дуже багато всіляких програмних «аксесуарів» і у вас не буде з цим труднощів.
5
Заключний етап. На основі добре опрацьованих і розписаних вищевказаних пунктів ви завершите роботу з розробки ігри без особливих труднощів. Якщо ви самі не дуже добре знайомі з мовами програмування ви можете піти двома шляхами: звернутися до друга-програмісту, або завантажити з того ж інтернету конструктор ігор.
Зверніть увагу
Майже весь софт можна скачати з мережі, вам залишиться придбати тільки мікрофон.
Корисна порада
Краще витратити зайвий час на програмування - конструктор ігор не дасть вам можливості створити багатопланову і складну гру.
Візитка - це невелика картка, на якій, як правило, пишуться контактні дані її власника і його посаду або діяльність, якою він займається. Незважаючи на гадану нечисленність відомостей, насправді візитка багато що говорить про людину. Оформлення та якість картки, організація і вибудовування даних на ній - все це дозволяє зрозуміти, скільки людина або організація проявляють уваги до свого образу в очах оточуючих.
Інструкція
1
Перш ніж розробляти візитку , складіть план інформації, яка там буде відображена. Як правило, це ім'я і прізвище людини, часто по батькові, назва організації, в якій він працює, його посаду. Іноді вказують також адресу компанії. Обов'язковою вважається наявність контактної інформації: одного або декількох телефонів, а також електронної пошти та сайту організації, якщо він є.
2
Вибирайте щільну і якісний папір для друку візиток. Якщо хтось дозволяє собі скористатися дешевою папером, то відразу стає ясно, яке його ставлення до клієнтів і партнерів. Картон високого класу трохи дорожче звичайного, але думка, яку він формує, більш значуще, ніж його вартість.
3
Використовуйте простий шрифт і спокійні кольори. Інформація на візитці повинна не читатися насилу, а навпаки, легко сприйматися з першого погляду.
4
Якщо візитка корпоративна, розумно використовувати кольори, властиві фірмовому стилю бренду або підприємства. Для особистої візитної картки простір для колориста набагато більше, але нехай це не вводить вас в спокуса: спокійні кольори створять приємне враження, а дикі і кричущі - навряд чи.
5
Іноді на візитку додають невеликий слоган або девіз. Як правило, це робиться в тих випадках, коли картка представляє не стільки людини, скільки його послуги в рамках посади чи організації.
6
Трохи оригінальності не зашкодить. Якщо ваш візитка має якийсь власний елемент, що дозволяє легко виділити її серед іншої маси, це буде перевагою. Вона запам'ятається, а це і є одна з цілей створення візитних карток.