Як прикрасити дитячу площадку.

Малюки ростуть, і настає момент, коли на прогулянці їм необхідно побігати і пограти з іншими хлопцями. Мами і тата єдині в думці, що найкращим місцем для прогулянки буде не проїжджа частина і не покинутий будинок, а упорядкована дитячий майданчик. І щоб вона розташовувалася біля будинку і мала все необхідне для правильного розвитку дітей різного віку, була безпечною і цікавою.
Інструкція
1
Тут повинні бути гойдалки, невеликі драбинки, гірки, пісочниця для малюків. Для дітлахів постарше будови для рольових ігор у вигляді будиночків або навіть замків. Для школярів - спортивний комплекс і майданчик для футболу або баскетболу. А для батьків красиві лавки, щоб відпочити і наглядати за дітьми на прогулянці.
2
В даний час багато двори вже прикрасили дитячі містечка, встановлені на кошти, виділені міською адміністрацією. І все ж таких дитячих комплексів з усіма важливими атрибутами (гойдалками, гірками, будиночками) як правило, одна-дві на цілий квартал. Вихід один - потрібно створити казку для дітей своїми руками.
3
Напевно серед ваших сусідів знайдеться тесляр, зварювальник і водії, які зможуть дістати непотрібні шини або покришки від коліс, інші мешканці зможуть купити і привезти пісок і фарбу. Посадка чагарників, канадської зелені для газонів і квітів для клумб і поготів не вимагає кваліфікації.
4
Якщо витримати ігровий комплекс в певному стилі, то скільки ідей і тем для ігор з'явиться в голові у дитини на такому майданчику! Морський стиль - тут повинен бути корабель зі штурвалом і якорем, канатом і мотузковими драбинами. А за бортом дерев'яні або споруджені з покришок морські тварини. Казковий стиль - обов'язкові дерев'яні будиночки, хатинка Баби - Яги, вирізані з дерева казкові персонажі. Лісові мешканці - лісовик, мара. Колоди дерев для ходіння. Автомобільна парковка - добре, якщо вам вдасться знайти металлокаркас від старого автомобіля з сидіннями і кермом. Залишиться лише спорудити доріжки зі світлофором, гараж і парковку.