Як зшити сумку-мішок. Як зшити сумку мішок для ласт.

Яких тільки сумок немає в магазинах! Ми можемо підібрати їх практично під будь-який свій наряд. З річним комплектом одягу в стилі «фолк» або «хіпі» дуже непогано виглядають сумки-мішки, пошиті з текстилю та щільних тканин, комбінованих з шкірзамінником або штучною замшею. Вони дуже місткі, і з ними можна піти на прогулянку, на пляж і навіть взяти з собою таку сумку в ліс, на пікнік. Зручну і практичну сумку - мішок можна зшити самому.
Вам знадобиться
  • Шматок шкірозамінника або штучної замші шириною 35 см і довжиною 80 см;
  • Щільна тканина - мішковина, джинса - диною 64 см і шириною 30 см;
  • Міцні нитки.
Інструкція
1
Зробіть викрійку з паперу згідно з поданими розмірами. Деталі A, B і D виріжте з шкірозамінника або штучної замші, деталь С - з будь-якої щільної тканини.
2
Сшейте між собою деталі С і В у одне полотно. Шов краще зробити подвійний для більшої міцності. Ширина шва - 1 см.
3
Пришийте по краю деталі В і А, відступивши 1 см. Прошийте бічний шов получившегося мішка два рази. Підверніть верхній край на 5 см і підробити його по колу.
4
Деталь D - лямки майбутньої сумки. Складіть її навпіл, загорніть довгі краї всередину, вставте їх один з одним і прошийте поверх. По лінії згину також отстрочите, відступивши від краю 2 мм.
5
Акуратно бритвою розпоріть бічний шов із зовнішнього боку і в отвір протягніть лямку, витягнувши обидва її кінці назовні. Вручну закріпіть ниткою з голкою розпоротий бічний шов, щоб він не розійшовся далі.
6
Поєднайте обидва кінці лямки і пришити їх до дна мішка збоку по лінії бокового шва. Для цього краще вирізати квадрат зі стороною 2,5 см і пристрочити його за місцем поверх лямок подвійним швом. Сумка готова!
Корисна порада
Сумку можна прикрасити різними аплікаціями з матеріалів контрастних кольорів або з того ж матеріалу, з якого зшито дно сумки. Аплікацію можна приклеїти спеціальним клеєм, це буде швидше і простіше.
Матерчатий річна сумка - незамінний жіночий аксесуар. На відміну від осені та зими, коли більше підійдуть непромокальні шкіряні сумки темних тонів, літо дає можливість розгулятися фантазії, сумка може бути легкою і яскравою, і її можна зробити своїми руками. Найпростіший варіант - зшити сумку у вигляді мішка з довгими ручками.
Інструкція
1
Підберіть тканину для майбутньої сумки. Літню сумку відрізняє яскрава або світле забарвлення. Можна використовувати непотрібні джинси або клапті різних тканин, з'єднавши їх між собою. Однак пам'ятайте, що гарний виріб виходить з хорошої тканини, тому не варто переробляти занадто поношені речі, а також використовувати стару, непривабливу тканину. Для літньої сумки підійде практично будь-який матеріал, але уникайте занадто тонких тканин.
2
Виріжте з матерії два прямокутника розміром 35х40 сантиметрів, залишивши припуски по 1 см по двох бічних сторонах і по нижньому краю. По верхньому (35 см) краю залиште запас 4см. Розміри сумки можуть бути й іншими залежно від вашого зростання, комплекції, особистих побажань. Зшийте між собою прямокутники по бічних сторонах (по 40 см) і по нижньому краю.
3
По верхньому краю сумки зробіть підгин на 4 сантиметри.
4
Розкроїте ручки для сумки. Кравецьким сантиметром відміряйте потрібну вам довжину (приблизно 60-70 см). Виріжте з тканини 2 прямокутника за наступною схемою. Довжина прямокутника = 3 см + довжина ручки + 3 см. Ширина прямокутника = 1 см + 3 см + 3 см + 1 см.
5
Кожен з прямокутників складіть уздовж навпіл виворотом до вас і прострочіть по довжині по лінії в 1 см від краю. За допомогою товстого олівця або лінійки виверніть отримані деталі на лицьову сторону і пропрасуйте праскою.
6
Ручки можна зробити і з покупних стрічок, наприклад, з ремінної стрічки потрібної ширини.
7
Пришийте кожну ручку з виворітного боку сумки. Відстань між одним і іншим кінцем ручки має становити близько 20 см. Прістрачівая ручки, зробіть кілька рядків, так як на ці місця буде лягати основне навантаження при носінні сумки.
8
Викроїте підкладку по тим же розмірам, що й основні деталі сумки (35х40 см), але по верхньому краю залиште не 3 см на підгин, а 1см, як і з усіх інших сторонам. Зшийте мішок, і не вивертаючи його на лицьову сторону, вкладіть його в основну деталь сумки.
9
Підігніть 1 см підкладки та пристрочите її до основної деталі (або пришийте на руках потайним швом).
10
Основа сумки готова. Літню сумку часто відрізняє наявність декоративних деталей. Використовуйте для прикраси сумки намистини, стрази, гудзики, стрічки, вишивку, аплікації, і ваша сумка буде унікальним виробом.