Як прикрасити пасхальний стіл.

Великодній стіл просто зобов'язаний бути красивим, радісним і святковим. Що стали для свята Світлого Великодня традиційними яйця можна фарбувати як по старинці - цибулинням, так і харчовими барвниками, що продаються в продуктових магазинах і універмагах. Можна також розписати яйця за допомогою тонкого пензлика або наклеїти на них термонаклейки, які також є в наявності у багатьох магазинах і супермаркетах. А придумувати нові способи прикраси стіл а і оформлення окремих страв на ньому ви можете всією сім'єю.
Інструкція
1
Найяскравіше фарбовані яйця виглядатимуть на фоні молодий зеленої травички. А приготувати таку зелену підкладку ви можете самі. Для цього потрібно за 9-10 днів до настання Великодня насипати на глибоку тарілку трохи землі, змішати з цією землею зерна вівса, крес-салату або пшениці і полити. Отримана кашка із землі і насіння повинна знаходитися в теплому місці і бути постійно зволоженою. Щоб трава у вас росла прямо, періодично повертайте тарілку з уже підростаючої зеленню різними сторонами до сонця. До свята у вас вийде тарілка, покрита густою зеленою порослю. На неї і слід покласти фарбовані яйця. А на схожість насіння краще перевірити заздалегідь, а саме, за пару-трійку тижнів до свята.
2
Жодна Пасха не обходиться без паски і пасок. Купивши ці продукти в магазині, щедро посипте їх різнобарвною цукровою пудрою і прикрасьте домашньої глазур'ю. Так навіть магазинні паски у вас будуть оригінально виглядати.
3
Саморобну пасху з пасками можна оформити по-іншому. Прикрасьте паску хрестом з якого-небудь крему, а його обсипте різнокольоровими цукатами. Поставте зверху на паски і паску невеликі свічки, а в якості тарілочок візьміть кольорові або візерункові серветки.
4
Готуючи пасхальні страви до висвітлення, заздалегідь підготуйте прикрашені різнокольоровим папером коробочки або зробіть кошички. Туди ви зможете покласти невеликі подарунки, які попрямують прямо в дитячі будинки. В пасхальні дні в церкві ви завжди зможете передати подарунки дітям, які залишилися без батьків і біднякам.
5
До великоднього стіл у часто збираються хороші друзі і близькі родичі, що живуть в іншому районі або навіть місті. Постарайтеся ощасливити кожного з них індивідуальним подарунком, хай невеликим, але приємним серцю. Це може бути маленький пасочка або красиве іменне яєчко. В такому випадку вам буде потрібно зробити кілька блюдечек із зеленню і помістити на них по одному подарунку.