Як прикрасити торт для дитини. прикраса торта для дитини своїми руками.

Процес прикраси дитячого торта , як правило, починається з пошуку цікавого малюнка. Щоб пошукати такі, ви можете перегорнути кілька книжок-розмальовок або ж пошукати цікаві зображення в інтернеті. Малюк приємно здивується, якщо скористатися одним з його малюнків, щоб красиво оформити торт.
Інструкція
1
Розкачайте цукрову мастику в прямокутник за розміром торта . Товщина повинна бути близько 5 мм. Переведіть малюнок на мастику так: продублюйте малюнок, після чого з однієї копії виріжте зображення по частинах і ці частини розкладіть на мастиці у вигляді мозаїки, звіряючись з цілої копією малюнка. Потім обведіть всі контури зубочисткою.
2
Після того як ви перекладете малюнок на мастику, приступайте до розфарбовування фону. Розведіть для цього небагато барвника у воді і розфарбуйте фон за допомогою тонкого пензлика.
3
Малюнок вже майже готовий, але ще не ідеальний. Помістіть темну глазур в корнетик, після чого обведіть всі контури. Зробити глазур темніше можна шляхом підмішування в неї міцної кави. Намагайтеся витримувати рівномірний натиск, щоб на виході у вас виходили лінії однакової товщини. Тепер почекайте, поки видавлені лiнiї не підсохнуть. Тільки після цього можна продовжувати прикрашати торт.
4
Розбавте глазур лимонним соком або водою, потім введіть в неї необхідні барвники. Якщо ви користуєтеся рідкими барвниками, тоді попередньо розбавляти глазур не потрібно. Краще скористатися декількома кондитерськими мішками або паперовими корнетика, щоб у кожному з них перебувала глазур різних кольорів. Щоб «загнати» рідку глазур в куточки контуру, скористайтеся зубочисткою або самим кінчиком паперового корнетика.
5
Тепер розкачайте еластичну цукрову мастику в шар товщиною 2 мм, після чого покрийте мастикою бісквіт потрібної вам форми. Поки мастика ще не встигла підсохнути, нанесіть на неї текстуру за допомогою жорсткої щіточки.
6
Покрийте центр торта вареним згущеним молоком, щоб та надійно приклеїла мастику з малюнком до торта. Покладіть на неї вже підсохлий малюнок. Тепер можна з рідкої глазурі різних кольорів підготувати різні прикраси (листочки, метелики, квіточки і так далі). Після підсихання вони можуть прикрасити собою поверхню торта .