Як збільшити продуктивність в іграх. Як поліпшити frames per second.

Збільшити продуктивність в іграх без покупки «заліза» досить легко. Головне не перестаратися в методах. В іншому випадку ви можете залишитися взагалі без комп'ютера. Перетворити свій старенький комп'ютер, який пам'ятає ще другу «Епоху імперій» в сучасний супер-агрегат вам не вдасться. А ось оптимізувати настройки системи так, щоб вона стала набагато продуктивніше - цілком під силу.
Вам знадобиться
  • Доступ до інтернету, додаткове охолодження
Інструкція
1
Для початку проведіть підготовчу работу.Дефрагментіруйте розділи жорсткого диска. Після цього всі складові файлу будуть зібрані в одному місці, що значно зменшить час откліка.Чтоби провести дефрагментацію клікніть по розділу диска (наприклад, диску С) правою кнопкою миші, виберіть вкладку властивості і натисніть «Провести дефрагментацію». Якщо до цього ви не проводили дефрагментацію, запасіться терпінням, це досить тривалий процес.
2
Дефрагментуйте реєстр. Через довгий час роботи реєстр заповнюється величезною кількістю «битих» посилань. Вони сильно гальмують систему. Провести очистку можна за допомогою різних безкоштовних і простих утиліт, таких як NBG Clean Registry.
3
Проведіть очистку комп'ютера. Непотрібні cookie, переповнені папки temp та інший системний сміття не сприяє продуктивності. Вручну виробити таку чистку вам навряд чи вдасться, але з цим легко впораються програми-оптимізатори. Такі як Ashampoo WinOptimiser або CCleaner.
4
Тепер пора перейти до «важкої артилерії». Основний стрибок продуктивності вам дасть «розгін» відеокарти і процесора. Розганяти потрібно розумно і, бажано, поступово. Всупереч міфам, відеокарти після розгону не так вже й часто горять, але система через перегрів може зависнути. Тому буде краще, якщо ви заздалегідь подбаєте про більш потужному охолодженні. Здійснюється розгін за допомогою різноманітних програм. Таких як RivaTuner (для карт nVidia) або PowerStrip.
5
Потужність процесора збільшується перемиканням його тактової частоти на більшого значення. Це збільшить споживання енергії, що може привести до поломки. Але при розгоні на 10-20% ніяких катастроф, як правило, не відбувається. Багато в чому це гарантує «молодість» системи, але обзавестися більш потужним блоком живлення і кулерами варто в будь-якому випадку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l5E9wNdxWsY
Корисна порада
Крім цього, існують утиліти (такі як Hare або Game Prelauncher), які зосереджують зусилля системи на грі, не вносячи змін у технічні характеристики комплектуючих. Не варто очікувати від них вражаючого ефекту, але кілька FPS вони точно додадуть.