Як встановити лічильник води в квартирі. Як правильно встановити лічильник води.

Речі, які так чи інакше беруть участь в нашому житті, дуже вигідно вміти робити самостійно і швидко. Це економить час і кошти. Лічильник води якраз одна з таких речей. Все більше росіян вирішують придбати водолічильники, але далеко не всі знають, як правильно його встановити.
Вам знадобиться
  • Разводной ключ
Інструкція
1
Обов'язково перекрийте стояк води! Саме цей пункт як правило "вилітає" з голови, а надалі стає причиною маленьких і великих потопів. Знайдіть потрібний кран (як правило, червоного кольору) близько труб під раковиною або батарей і поверніть його.
2
Прочитайте інструкцію (паспорт) лічильника. У деяких видів даного приладу є свої особливості, наприклад не всі підходять для гарячої води, деякі не бажано встановлювати на труби з великим тиском і так далі. Переконайтеся, що лічильник повністю вам підходить і можна починати.
3
Знайдіть місце, в якому ви можете дістатися до вхідного вентиля головного стояка, з нього вода надходить в весь ваш будинок. Його потрібно перекрити і розібрати.
4
Поставте сітчасті фільтри, що необхідно для того, щоб прилад служив довше. У воді, яка подається в будинки, часто зустрічаються шматочки зварювальної окалини, які негативно можуть вплинути на роботу лічильника.
5
Після цього можна почніть установку. Головне - не переплутайте прилад для холодної і гарячої води, а також вхідний і вихідний отвір на них.
6
Залишається лише найскладніший пункт - це узаконити встановлений лічильник, тобто отримати дозвіл оплачувати воду за його показаннями. Представник водоканалу або ЖЕКу повинен особисто перевірити чи правильно він встановлений і опечатати його, встановивши перед лічильником фільтр і накидні гайки. Це робиться, щоб господар лічильника не міг міняти його свідчення.
7
Теоретично вам можуть пред'явити претензії, що ви вибрали лічильник не тієї моделі або фірми. Тому ще до покупки лічильника, зв'яжіться з водоканалом і дізнайтеся яку апаратуру краще купувати. Це убезпечить вас від зайвих незручностей і проблем.