Як прибрати м'язи на ногах.

В результаті надмірного фізичного навантаження на певні групи м'язів або повної відсутності навантаження ікри ніг стають надмірно товстими. Маючи різну природу походження, обидва дефекту виправляються одними і тими ж вправами.
Інструкція
1
Визначте тип статури. Людям з широкими стегнами взагалі важко буде прибрати ікри. Якщо стегна досить вузькі, потрібно буде докласти менше зусиль.
2
Проаналізуйте фізичну підготовку. Залежно від частоти та інтенсивності занять вам буде потрібно більша або менша навантаження на етапі корекції.
3
Займайтеся бігом на довгі дистанції. Спостерігаючи за спортсменами-марафонцами, зверніть увагу на їх сухе, сухорляве статура. Водночас спринтери (бігуни на короткі дистанції) мають потужні м'язи ніг, що дозволяють відштовхнутися на старті і швидко розвинути швидкість. Утримати темп на довгий час з важкою м'язовою масою буде вкрай важко.
4
Велоспорт. На велосипеді або велотренажері встановіть мінімальне навантаження і крутите педалі, покращуючи витривалість. Силова і швидкісна характеристики відходять на другий план.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fpt9sPfzBE8
Зверніть увагу
Інтенсивність і тривалість занять визначається вашої загальної підготовкою. Припиняти заняття спортом не рекомендується, так як м'язова тканина буде заміщена жировою, але в обсягах не зміниться.