Як підключити знімний жорсткий диск.

Сумний жорсткий диск - переносний пристрій для запису, зберігання, обробки та відтворення інформації великого обсягу. Як правило, знімні жорсткі диск і поміщені в корпус з USB-портом, що забезпечує зручне і швидке підключення диск а до комп'ютера за допомогою спеціального кабелю.
Інструкція
1
Візьміть USB-кабель, що входить в комплект жорсткого диск а. Якщо такого немає, візьміть кабель від іншого апарату і вставте одним кінців в роз'єм збоку на корпусі жорсткого диск а.
2
інший кінець кабелю в USB-роз'єм на системному блоці комп'ютера (ззаду або спереду) або бічній панелі ноутбука. Порт на комп'ютері буде точно відповідати роз'єму кабелю.
3
Відкрийте папку «Комп'ютер» («Мій комп'ютер»). Значок знімного жорсткого диск а з'явиться серед значків жорстких диск ов, встановлених на вашому комп'ютері. Клацніть по ньому двічі для відкриття.
Зверніть увагу
Для відключення знімного жорсткого диска спочатку закрийте його і натисніть на його значку в папці «Мій комп'ютер». Потім відкрийте контекстне меню правою кнопкою миші і виберіть команду «Відключення пристрою». Після цього вийміть кабель з роз'єму в комп'ютері і приберіть диск у чохол.