Як перевірити мережеву карту. Як перевірити раболтоспособность локальної мережі і мережевих карт в ній.

Після вдалої установки мережевої плати може трапитися так, що вона несподівано перестає працювати, з'єднання з мережею інтернет не здійснюється, локальної мережі немає. Спочатку, можна подумати, що справа в модемі або в провайдере - тимчасові відключення інтернету сьогодні не рідкість. Щоб перевірити працездатність мережевої карти, скористайтеся порадами, описаними в цій статті.
Вам знадобиться
  • Перевірка системних налаштувань мережевої плати.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перевірки з'єднання і мережевий плати - це витягнути її з свого системного блоку і вставити в інший системний блок, на якому з'єднання з локальною мережею було в порядку. При цьому не варто забувати, що вам знадобиться встановити найсвіжіші драйвера для коректної роботи пристрою. При установці карти в інший системний блок переконайтеся, що перемички, які існують не в усіх моделях мережевих плат, знаходяться в потрібному положенні (виберіть режим Plug & Play).
2
Якщо причина в неправильно встановлених драйверах чи системних збоях, «Диспетчер пристроїв» відобразить несправність у вигляді знаку питання на мережевому контролері. Для запуску «Диспетчера пристроїв» натисніть правою кнопкою миші на значок «Мій комп'ютер», виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Обладнання», натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». Перед вами з'явиться вікно зі списком всіх пристроїв. Наявність будь-якої проблеми з одним із пристроїв висвічується жовтим знаком знаку питання, як було написано вище. Зверніть увагу, що бажано не позичати порт IRQ 15 для мережевого контролера - не всім цей порт за смаком.
3
Для перевірки мережевої карти на працездатність підключіть її в інший cлот (на материнській платі їх декілька). Швидше за все, після цих маніпуляцій мережева плата почне працювати справно. Якщо ні, є сенс перевірити всі мережеві кабелі.