Як оновити ноутбук.

Материнська плата для ноутбука , як і для комп'ютера, є найважливішим компонентом: вона організовує підключення всіх пристроїв, утворюючи єдину систему. Якщо системна (материнська) плата не справляється з усіма навантаженнями, які на неї покладають, значить, настав час її змінити. Оновлення материнської плати ноутбука є ризикованою процедурою. Тому, якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися до фахівця за допомогою.
Вам знадобиться
  • Материнська плата, ноутбук, викрутка «+», тонка викрутка.
Інструкція
1
Вимкніть ноутбук, обесточьте його, витягніть батарею живлення, а також всі зовнішні пристрої: кабелі принтера, сканера, мишки, Bluetooth-адаптера і т.д. Закрийте кришку ноутбука , покладіть його лицьовою стороною вниз, щоб у вас був доступ до нижньої поверхні ноутбука .
2
Викриття всі сполучні гвинти, скориставшись викруткою «+». Витягніть з корпусу ноутбука оперативну пам'ять, жорсткий диск, CD/DVD-привід.
3
Переверніть ноутбук, звернувши лицьову частину ноутбука догори. Підніміть планку, яка знаходиться трохи вище клавіатури, викрутити всі гвинти, акуратно витягнете клавіатуру, від'єднайте шлейф, який з'єднує материнську плату з клавіатурою.
4
Звільніть від сполук будь кабелі, які можуть перешкодити витягти материнську плату. Викриття всі гвинти, які тримають екран ноутбука , від'єднайте кришку ноутбука від корпусу. Тепер можна приступити до витягання материнської плати. Обережно підчепите системну карту тонкої викруткою з декількох сторін, щоб не зламати гнізда.
5
Візьміть нову материнську плату, вставте її в корпус ноутбука . Зробіть всі дії, описані вище, в зворотному порядку. При включенні ноутбука натисніть кнопку F1, т.к. це буде перший запуск системної плати в вашому ноутбуці.