Як побачити планету земля.

Сучасні комп'ютерні технології надають нам дійсно безмежні можливості. Однією з найдивовижніших є можливість відчути себе справжнім космонавтом, запущеним на орбіту і вивчають нашу планету . Компанія Google розробила лінійку програмних продуктів, що дозволяють побачити планету Земля з космосу на екрані ПК і навіть в мобільному телефоні. Програма Google Earth дає можливість побачити будь-яку точку земної кулі у вигляді карти та обьемного зображення.
Інструкція
1
Основою для таких безмежних можливостей стали космічні знімки різного масштабу і дозволу, зшиті в єдине геоінформаційне простір. В програмі реалізована можливість перегляду одного і того ж ділянки земної поверхні в різних масштабах і з різним ступенем деталізації. Ви можете відчути себе справжнім космічним мандрівником, підлітає до нашої планети з космосу. Встановіть програму з сайту google.com> earth.
2
Перейдіть в головне меню і ознайомтеся з можливостями програми. В пункті «Знайомство» ви можете вибрати програмні продукти, за допомогою яких будете подорожувати по нашій безкрайньої планеті. Ознайомтеся з презентаціями, в яких можна буде досліджувати морські глибини і місця корабельних аварій, про те, як можна побачити вулиці міст світу і рельєф поверхні в 3D-зображенні і багато іншого.
3
Розробники подбали про те, щоб не один, навіть початківець користувач Google Earth, не залишився без допомоги і підказки. В пункті меню «Навчання» вас познайомлять з можливостями програми і навчать користуватися ними. Для полегшення пропонується відеотур, що включає видеоурок після якого ви зможете самостійно почати працювати з програмним продуктом і продовжити його вивчення самостійно.
4
Вбудовані підказки і довідка в програмі будуть супроводжувати всі ваші дії і допоможуть вам буквально на кожному кроці, тому не хвилюйтеся, ви зможете впоратися, навіть якщо ви не дуже добре володієте комп'ютером. Використовуйте цю чудову можливість побачити і вивчити нашу прекрасну планету !