Як почистити щуку.

Більшість господинь не люблять такий неприємний і складний процес, як чищення риби. Адже всі ми знаємо, що дана процедура займає чимало часу і вимагає терпіння, особливо якщо доводиться чистити щуку . Адже вона має досить дрібну і жорстку луску. Наберіться терпіння і слідуйте простим рекомендаціям, зазначеним нижче.
Вам знадобиться
  • - Гострий ніж,
  • - вода.
Інструкція
1
Насамперед потрібно ретельно помити щуку , щоб вона очистилася від утворилася слизу і сміття.
2
Рибу потрібно укласти таким чином, щоб її голова знаходилася зліва, а хвіст - справа. Візьміть гострий ніж і почніть соскребать луску з рибини, починаючи з хвоста рухаючись до голови. Таким же чином потрібно почистити і іншу сторону щуки. Ніж при цьому тримайте трохи під нахилом, щоб луска не розлітається по всій кухні.
3
Відріжте спинний плавник, черевні плавники і хвіст за допомогою гострого ножа. Рухатися треба проти луски, притримуючи плавник великим пальцем руки.
4
Тепер потрібно розпороти черевну порожнину. Для цього увіткнути ніж в область голови і рухатися до анального отвору. Ніж в цьому випадку потрібно увіткнути не дуже глибоко, щоб не проткнути жовчний міхур.
5
Витягнути з щуки всі нутрощі і прибрати білу плівку, яка проходить вздовж хребта риби, під нею знаходиться невелике скупчення кров'яної маси, яку теж потрібно видалити.
6
Тепер можна відрізати голову щуки і добре промити рибу під прохолодною водою для видалення зайвої слизу і залишків луски. Риба почищена, можна приступати до процесу приготування страви з щуки.
Корисна порада
Чистити найкраще свіжозловлену рибу. Полежавши всього кілька годин у холодильнику, очистити її буде важче. Перед тим, як почати чистити щуку, нагострити ножі. І не викидайте кишки в відро, краще загорніть їх в мішечок або викинете в унітаз і змийте. Щоб риба краще чистилася, можна попередньо опустити її на кілька секунд в окріп.