Як зробити санки-ватрушку. санки-ватрушки Як кроїти.

Якщо у вас раптом з'явилася непотрібна автомобільна камера - не поспішайте її викидати. Такі популярні зараз санки-ватрушки можна зробити саме з неї. Головне - знайти досить міцну тканину для низу, яка б добре ковзала і не рвалася.
Вам знадобиться
 • Автомобільна камера (краще від вантажівки)
 • ПВХ-тканина для ніза- 1 кв.м
 • авіазент або інша міцна тканина для верху - 1 кв. м.
 • Синтетичні швейні нитки 1 мм
 • швейна машинка для щільних тканин
 • парашутна стропа 2 м
 • шнур
 • ножницы
 • нож
 • пассатижи
 • зажигалка
 • автомобильный насос
Інструкція
1
Накресліть на шматках однієї й іншої тканини 2 однакові окружності. Це будуть верхня і нижня частини санок. По діаметру кола рівні діаметру шини плюс половина її товщини. Не забудьте про припуску на шов. Він становить 1 см.
2
Знайдіть середину верхнього круга. Для цього зігніть коло навпіл, а потім - ще раз навпіл. Середину відзначте крейдою або вузликом. Розгорніть коло і накресліть коло діаметром приблизно 30 см. Виріжте отвір і по краю пришийте стропу відповідної довжини. Пришийте до краю санок 2 рукоятки з тієї ж стропи. Неважливо, чи будуть вони спереду і ззаду або з боків. Головне, щоб рукоятки розташовувалися симетрично. Ручки пришиваються до лицьовій стороні.
3
Складіть верхню і нижню частини лицьовими сторонами один до одного. У ПХВ-тканини сторони відрізняються. Лицьова сторона гладка, виворітна - більш шорстка. Змітайте і стачайте деталі. Шов можна зміцнити капроновою стрічкою.
4
Виверніть чохол. Вставте в нього камеру і надійти. Надувати санки потрібно в міру. Занадто добре надута «ватрушка» буде пружинити, що представляє деяку небезпеку при катанні. Якщо ж санки надуті недостатньо, вони будуть погано котитися.
Зверніть увагу
Тканина ПВХ в народі називається «тезу». Вона підійде і для верху, і для Ніхана, але для верхньої частини санок краще взяти більш тонку тканину. Шматки тканини потрібно брати квадратні 1х1 м. В цьому випадку отходжов буде набагато менше, і шматки не доведеться зшивати.
Корисна порада
З швейних машин найбільше підійде старий «Зінгер» або стара ж подільська. Але може бути й портативна швейна машинка, призначена для ремонту важкодоступних місць одягу. Нитки краще брати капронові. Кроїти подібні тканини можна паяльником або апаратом для випалювання.
Зима дарує нам багато радості, діти катаються на санках і ковзанах, ті, хто постарше, бігають на лижах, дорослі освоюють сноуборд. Люди ж, далекі від спорту, воліють кататися з гірок, наприклад, на автомобільних шинах або ватрушках.
Інструкція
1
Якщо у вас є непотрібна автомобільна камера, чи не викидайте її, саме з неї можна зробити самому популярні зараз санки - ватрушки. Головне - це знайти міцну тканину, яка буде прикріплена до низу «ватрушки» і важливо, щоб тканина добре ковзала і залишалася цілою.
2
Накресліть на шматочках дві однакові окружності, так виглядатимуть верх і низ ваших санок. По діаметру кола повинні бути рівні діаметру шини плюс половина її ж товщини, а так само не забувайте про припуску на шов приблизно 1 сантиметр.
3
Тепер знайдіть серединку верхнього кола, зігніть його навпіл, а потім ще раз навпіл. Знайдену середину відзначте крейдою. Далі вам потрібно буде розвернути коло і накреслити коло діаметром 30 сантиметрів.
4
Виріжте отвір і по краю акуратно пришийте стропу, потрібної довжини. З тієї ж стропи пришити до краю санок дві рукояті (до лицьового боку) .Сложіте обидві частини (верхню і нижню) лицьовими сторонами. З тканини приберіть все заважаємо деталі, вона повинна бути рівною. Шов зміцните капронової стрічкою.
5
Вставте камеру в чохол (тільки спершу виверніть його) і надійти її. Тільки не перестарайтеся, якщо повітря буде більше ніж треба, то санки будуть пружинити, а якщо навпаки повітря буде мало, тоді санки будуть погано їхати.