Як тонувати задні скла. Як НАКу тонування.

Порівняно з тонуванням бічних стекол, тонування задніх стекол - більш трудомісткий процес. За відсутності цієї навички буде досить складно якісно встановити плівку, без бульбашок та інших дефектів. Якщо ви все-таки вирішили зробити тонування задніх стекол своїми руками, то, можливо, вам знадобляться деякі основні правила тонування цього виду.
Інструкція
1
Перш за все, уважно огляньте заднє скло автомобіля. При виявленні будь-яких нерівностей краще все ж відмовитися від тонування заднього скла. По крайней мере, до тих пір, поки наявні нерівності не будуть усунені.
2
Якщо нерівності ви не виявили, то перед процесом тонування потрібно ретельно очистити скло. Для цього розпорошите рідина для миття скла і потім видаліть її разом з брудом гумовою лопаткою, в горизонтальному напрямку. Цю процедуру потрібно повторити кілька разів, поки скло не стане абсолютно чистим.
3
Після завершення процесу підготовки скла можна приступати до установки плівки. При цьому дуже важливо використовувати тільки якісну плівку. Тому, не варто економити на ціні плівки. Дешева плівка низької якості має недовговічний термін служби, і в підсумку вам доведеться купувати нову плівку і повторювати процедуру заново. Загалом, в даному випадку приказка "скупий платить двічі" більш ніж актуальна.
4
Тепер приступаємо до тонування задніх стекол, починаючи з верхньої частини. Спочатку розподіліть рясно рідина по верхній частині скла. Потім потрібно відокремити плівку від захисного шару на одну третину і рясно розпорошити рідину на поверхню приклеюваної плівки і скла. Після цього відокремте ще одну третину плівки, аналогічно розпорошите рідина на поверхні і прикріпіть плівку.
5
Тепер залишилася третина плівки відокремлюємо від захисного шару і аналогічно попереднім двом частинам прикріплюємо до скла. Поки плівка ще волога і повної фіксації не відбулося, ви встигаєте підкоригувати розташування плівки. Коли плівка ляже рівномірно, можна приступити до прасування гумовою лопаткою, починаючи з нижньої частини плівки в напрямку в сторону від центру.
6
В процесі прасування на плівці нерідко утворюються бульбашки і складки. Однак важливо в цій ситуації не застосовувати грубі механічні дії, щоб уникнути ризику пошкодження плівки. Краще перечекати хвилин десять і повторити прасування лопаткою. Крім цього, може допомогти нагрів плівки феном. Якщо у вас вийшло справитися з усіма дефектами плівки, то можете вважати себе профі. Однак потрібно все-таки повторитися, що тонування задніх стекол - технічно трудомістке завдання, що вимагає певних навичок і знань властивостей матеріалу. Тому, в процесі тонування заднього скла своїми силами ймовірність отримати не найкращий результат все-таки можлива.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xm0UIUTlnJM
Ще не так давно тонуванням стекол автомобіля займалися тільки в спеціальних сервісах. Коштувала ця послуга досить пристойні гроші. На даний момент будь-хто може затонировать стекла автомобіля, потрібно лише мати посидючість і акуратність.
Вам знадобиться
  • Отже, ви вирішили не звертатися до фахівців і хочете тонувати стекла автомобіля самостійно. Для цього вам потрібно запастися якісними матеріалами. Основним матеріалом є металізована плівка. Крім плівки також знадобиться невелика кількість добре милящегося миючого засобу, пульверизатор і великий ластик.
Інструкція
1
Процес тонування автомобільних стекол поділяють на кілька стадій. Для початку потрібно зняти стекла автомобіля, окрім заднього і переднього. Тонировку заднього скла роблять прямо на місці. Його потрібно добре очистити. Для очищення є спеціальні засоби. Після очистки скла, за допомогою пульверизатора потрібно добре змочити мильним розчином, який готували заздалегідь. На вологе скло потрібно накласти плівку, а потім її добре розгладити ластиком. Зайву вологу можна видалити за допомогою звичайного фена.
2
Інші стекла потрібно добре виміряти. Після цього до мірками додати в запас п'ять сантиметрів. Тепер багато і приступати до розкрою тонировочной плівки. Скла обов'язково потрібно добре помити. Найкраще це робити у ванній кімнаті. Завдяки підвищеній вологості, плівка буде легко і швидко розкочуватися по поверхності.Стекло вимито. Можна починати обробку лезом. Лезо потрібно просто водити по склу, тим самим буде віддалятися що залишилося забруднення. Беремо саму плівку і клейкою стороною прикладаємо її до скла. Зверніть увагу на те, що саме в цей момент і плівка і скло повинне бути рясно змочена мильним розчином.
3
Після того, як плівка з'єднана зі склом, потрібно займатися видаленням зайвої вологи, яка знаходиться в проміжку між поверхнями. Рухи повинні бути розмірені і акуратні. Ластик потрібно водити від центру скла до краю. Через деякий час, плівка підсохне. В цей момент можна зайнятися підстригання країв. Робити це найкраще гострим канцелярським ножем.
Корисна порада
Якщо ви самостійно тоніруете автомобіль, то пам'ятайте, розкрій плівки повинен бути точним. Також потрібно акуратно розгортати плівку по склу. Зовнішній вигляд тонованого автомобіля відразу зміниться в кращу сторону.