Як видалити натоптиш. натоптиш на великому пальці ноги у дитини.

Натоптиші - один з найнеприємніших придбаних «недуг» шкіри ступень. Це ділянки грубої шкіри, які можуть залишатися на ногах досить довгий час і з часом стають болючими. З'являються натоптиші при носінні взуття на високому каблуці або з не відповідною для ноги колодкою, а також тісного взуття.
Вам знадобиться
  • - мило
  • - сода
  • - кухонна сіль
  • - ріпчаста цибуля
Інструкція
1
Іноді натоптиші плутають з мозолями. Мозолі, на відміну від натоптишів, менші за площею і мають чіткі очертанія.Чтоби позбутися такої неприємності, як натоптиш, можна придбати в аптеці спеціальні засоби. Зазвичай в їх склад входять оливкова, лляна або кукурудзяна олія, які добре пом'якшують шкіру і перешкоджають її зроговіння.
2
Домашніми засобами теж можна видалити натоптиш. Найпростішим способом є регулярні ванночки для ніг з милом і содою. Для приготування такої ванни потрібно настругати 1 ст. ложку господарського мила, розчинити його в 1 літрі води і додати 3 чайних ложки питної соди. Опустити ступні в мильно-содову ванночку і тримати 30 хвилин. Потім размягченную шкіру зіскоблити пемзою або теркою для стоп, нанести на місця нотоптишей спеціальний крем або мозольний пластир. Зверху зафіксувати його лейкопластиром і залишити на всю ніч. Вранці пластир зняти, і знову зішкребти размягченную шкіру. Сполоснути ноги, витерти і змастити пом'якшувальною кремом для ніг. Якщо зробити кілька таких процедур, від натоптиша можна позбутися.
3
розм'якшених ороговілих ділянок на ступнях сприяють і холодні сольові ванни, приготовані з розрахунку 1 стіл. ложка кухонної солі на 1 літр води. Роблять ванночку теж хвилин 30.
4
Видалити натоптиш допомагає також звичайний лук. Ріпчасту цибулю труть на дрібну терку або подрібнюють в кухонному комбайні, обкладають цибулевого масою ступні, обмотують ноги поліетиленовими пакетами або еластичними бинтами. Зверху надягають шкарпетки і тримають цей компрес всю ніч. Звичайно, якщо витримаєте.
5
Ні в якому разі не видаляйте натоптиші ножицями або бритвою, а також не намагайтеся випалити його кислотою або лугом. Це може привести до запалення шкіри на ступні, а так як ступня постійно піддається навантаженню, гоїтися рана буде довго. Може навіть знадобитися медична допомога.