Як пофарбувати валянки.

Не перший сезон модні дизайнери доводять, що валянки - взуття актуальна, оригінальна і вельми зручна в нашому кліматі. В взуттєвих магазинах знайдуться валянки будь-якого кольору, але можна придбати найпростіші валянки і оформити їх самостійно - це буде справжній ексклюзив.
Вам знадобиться
  • фарба для волосся, акрилова фарба, барвник для вовни, маркери для тканини
Інструкція
1
Можна використовувати фарбу для волосся. Розводити її слід в прохолодній воді.
2
Також підходять акрилові фарби, найкраще спеціальні для тканини - наприклад, для виготовлення батика. Фарбу слід наносити губкою так, щоб матеріал просочився. Після обсушування (1-2 дні) пропрасуйте валянки праскою, щоб фарба злегка оплавилася.
3
Крім того, можна придбати барвник для вовни. Однак повсть вимагає кислоти, тому в барвний розчин рекомендується додати оцет. Суміш для фарбування повинна бути гарячою. Після валянки варто промити.
Зверніть увагу
Існують спеціальні маркери для тканини, в тому числі - з різними ефектами (блиск, замша тощо). Однак на повсті малюватимуть далеко не все, ознайомтеся з інструкцією.
Корисна порада
Кольоровий візерунок на валянках робиться за допомогою додаткової яскравою вовни, яку за допомогою дрібних "ударів" голками різної величини можна "прівалять" до повсті.