Як знайти мотивацію.

Кілька місяців тому ви влаштувалися на нову роботу. Спочатку всі проекти здавалися цікавими, ви з радістю бралися за будь-яку справу, але після деякого часу інтерес до роботи став слабшати, і все частіше доводиться пригнічувати бажання почитати новини в Інтернеті або перевірити оновлення в соціальній мережі. Однак робота приносить непоганий дохід. Очевидно, що просто потрібно знайти мотивацію до неї, і все повернеться на свої місця. Як знайти мотивацію до роботи?
Інструкція
1
Для початку визначте цілі, заради яких ви влаштовувалися на цю роботу. Напевно серед них були пристойна зарплата і можливість подальшого професійного розвитку. Зарплату вам, звичайно, платять, а також пропонують участь у все нових і нових проектах. Здавалося б, мети досягнуто, ви ситі, добре одягнені, займаєтеся приємним вам справою і час від часу дізнаєтеся щось нове. Це - ваша зона комфорту.
2
Припустимо, ваша зарплата на минулій роботі становила 50 тисяч рублів, а на новій зросла до 65 тисяч. Невже це ваша межа? Звичайно ні. І нові проекти, які вам час від часу доручають - теж зовсім не стеля вашої кар'єри. Колись ви вже ставили собі мету - почати заробляти більше 50 тисяч рублів і мати більш різноманітну роботу. Настав час рушити далі, поставити наступну мету - наприклад, заробляти більше 75 тисяч і вирости до позиції керівника відділу. Хто не рухається вперед, той рухається назад.
3
Поставити мету "в умі" мало, найкраще записати її на папері, повісити вдома на видному місці. Нехай це буде виглядати дурнувато, і напевно ваші домашні не раз пожартують над вами з цього приводу, але все ж мета потрібно бачити, немає сенсу записувати її і тут же забувати. Нехай вона весь час тисне на вас. Розкажіть про свою мету рідним і друзям, після цього вас буде мотивувати ще й необхідність не обдурити очікувань тих, хто повірив у вас і побажав вам удачі в досягненні цілей.
4
Подивіться на своїх колег - хтось із них ходить на роботу, просто щоб було чим зайнятися вранці, а хтось робить кар'єру, розвивається і досягає нових цілей. З останніх варто брати приклад. Напевно вони більш позитивні і енергійні і зможуть заразити вас цим, якщо ви будете більше спілкуватися з ними.
5
А що, власне, станеться, коли ви почнете більше заробляти і станете керівником відділу? Напевно такі зміни означатимуть підвищення рівня життя, можливість виконати якісь свої давні бажання (поїхати відпочивати на дорогий курорт або розпочато навчання за програмою MBA). Уявляйте виконання цих своїх бажань частіше, думайте про себе - новому. Всі ці, здавалося б, дрібниці, якщо думати про них кожен день, допоможуть братися за будь-яку, навіть саму нудну роботу із задоволенням, адже якщо ви будете інтенсивніше працювати, краще стануть ваші результати, а значить, не за горами досягнення цілей. А комусь із нас ці прості способи мотивації додадуть рішучості поговорити з керівництвом про розширення обов'язків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bUpEIlO0Dro
Зверніть увагу
Якщо мотивація відсутня або недостатньо сильна, то для її виникнення та підживлення можна використовувати локальні цілі. Первинний стимул повинен бути актуальне, тоесть пов'язаний з вашою життєвою ситуацією і емоційно значущий. У пресі ви знайдете величезну кількість статей, присвячених цій проблемі.
Корисна порада
Мотивація та інші рушійні сили людської поведінки. Люди часто скаржаться на те, що не можуть себе підняти, не можуть себе змусити робити навіть те, що потрібно, жаліються на брак життєвої енергії - і питають: "Де мені знайти мотивацію?" Таке питання може направити їх пошук не туди, оскільки мотивація тут може бути зовсім ні при чому.