Як прибрати жир з талії. Як домогтися тонкої талії в домашніх умовах.

Не важливо, якими способами ваші боки і живіт збільшилися в обсягах. Це могли бути причини поважні - вагітність або хвороба. А, можливо, банальне переїдання і лінь. У кожному разі, своє тіло пора приводити в порядок.
Інструкція
1
Для початку перестаньте вживати кондитерські вироби, смажену і жир ную їжу. Це дозволить обмежити надходження не потрібних зараз простих вуглеводів і знизити калорійність раціону. Організм почне розщеплювати власні жир ові запаси, що, безсумнівно, призведе до схуднення.
2
Візьміть за правило робити щодня не складні вправи для зміцнення м'язів преса. Це займе у вас 5-10 хвилин, а результат буде видно вже через пару тижнів регулярних занятій.Упражненіе 1.Лягте на підлогу, зігніть ноги в колінах, а руки покладіть під голову. Діставайте по черзі правим ліктем до лівого коліна і лівим ліктем до правого. Повторіть 20-30 раз.Следующіе три вправи діляться лежа.Упражненіе 2.Расположів руки вздовж тіла, піднімаєте зігнуті в колінах ноги вгору, намагаючись дістати до грудей. Зробіть 20-30 подходов.Упражненіе 3.Знакомий всім з дитинства "велосипед" - покрутіть "педалі" 2-3 мінути.Упражненіе 4.Убрав руки під голову, піднімайте прямі ноги вгору - відмінна вправа для м'язів нижнього преса. Повторіть 20-30 раз.Упражненіе 5.Встаньте, покладіть руки на стегна і згинайте корпус вліво і вправо. Повторіть 50 раз.Сначала заняття спортом будуть даватися з трудом, але дуже скоро ви звикнете, і будете робити вправи із задоволенням.
3
Відмінний помічник в боротьбі із зайвими сантиметрами на талії - вакуумний масаж. Робити його можна самостійно. Силіконові баночки ви зможете купити в будь-якій аптеці. З ними в комплекті ви знайдете і опис черговості дій при масажі. Ефективність даної технології дуже висока, так як за допомогою вакууму кров притягається до поверхні шкіри, по шляху руйнуючи жир ові відкладення. Тільки не в якому разі не можна використовувати баночки жінкам під час критичних днів. Даний вид масажу цілком може спровокувати кровотечу.
4
Залежно від того, скільки зайвих кілограм скупчилося на талії, ці поради допоможуть розправитися з ними комусь раніше, комусь пізніше. Але схуднення - справа ні в якому разі не двох днів. Шлях до досконалості фігури досить тривалий. Головне - не впадати у відчай і не повернути назад. І тоді дуже скоро все із захопленням побачать вас в новому, стрункому і легкому вигляді.
Корисна порада
Не припиняйте занять через 2-3 дня. Ефект буде видно тільки через декілька тижнів регулярних вправ.