Як відключити флопік.

Флоппи-дисковод не тільки навряд чи буде коли-небудь вам корисний знову (більшість компаній вже припинило випуск 3,5 дюймових дискет), але ще й сильно шумить при запуску. На нові системні блоки його вже не встановлюють, але на більшості старих він все ще є. Якщо ви втомилися від його шуму при завантаженні або хочете позбутися його з якоїсь іншої причини, не порушуючи цілісності передньої панелі корпусу, можна легко відключити його.
Вам знадобиться
  • Флоппи-дисковод
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - відкрити кришку і відключити всі підключені до нього дроти. Але проблема в тому, що деякі системи продовжують бачити «Диск A» або не завантажуються, вимагаючи його наявності (в тих випадках, коли завантаження починається саме з нього).
2
Більш складний, але більш ефективний спосіб - відключити його через BIOS. Щоб туди потрапити, потрібно на початку завантаження натиснути кнопку «delete». Що з'явився синій екран і є обкладинка BIOS'a. Керуючи клавішами зі стрілками, виберіть рядок «Standard CMOS Features» і натисніть Enter (enter).
3
У меню, ви побачите пункт «Drive A» (або яке-небудь аналогічну назву). Виберіть навпроти нього значення «none» і поверніться туди звідки прийшли, тобто в головне меню. Там натисніть «Зберегти і вийти» (Save & Exit Setup) та натисніть Enter. Розпочнеться перезавантаження, але вже з відключеним флоппі.
Зверніть увагу
Є й менш радикальний метод: ви можете просто понизити пріоритет флоппі при завантаженні. Він не буде шуміти, але ви, по колишньому, зможете ним користуватися. Для цього в BIOS'e виберіть рядок «Advanced Bios Features» і напроти пункту «First Boot Device» виставте [Hard Disk]. Після цього знову поверніться в головне меню і натисніть Save & Exit Setup.