Як скасувати повідомлення.

Під час реєстрації аккаунта на тематичному форумі необхідно вводити свою електронну адресу. E-mail використовується для розсилки новин форуму і при надходженні нових коментарів у вами створеній темі або відповідей на ваш коментар. Ця функція дуже корисна, вона дозволяє завжди бути в курсі того, що відбувається на форумі, при цьому не обов'язково відвідувати його. З часом отримання розсилки стає не потрібним, щоб відмовитися від розсилки в вигляді повідомлень можна спробувати кілька способів, які будуть описані в цій статті.
Вам знадобиться
  • Реєстраційний e-mail, тематичний форум.
Інструкція
1
Посилання з відмовою від розсилки, як правило, приходить в кожному електронному листі від імені форуму. Повідомлення виглядає наступним чином: «Ви отримали цей лист, тому що ви підписані на тему ... Якщо ви не хочете більше стежити за цією темою, пройдіть за наступним посиланням ». Після того, як ви перейдете по цьому посиланню, ви можете відмовитися від розсилки на цю тему.
2
Також можна відмовитися від розсилки іншим способом. На кожному форумі є розділ «Підписки» (Subscribe). Цей розділ зазвичай розташовується нижче вікна введення повідомлення. За таким же принципом влаштовані більшість блогів. Після входу в цей розділ, ви побачите все теми, на які були підписані. Навпаки підписаних тем стоїть відмітка. Зніміть позначки з тих тем, підписки яких вас не цікавлять. Потім натисніть кнопку «Відписатися».
3
Якщо вам надходять листи на поштову скриньку із зазначенням теми, яку ви коментували, достатньо перейти в цю тему і додати нове повідомлення, знявши відмітку напроти пункту «Підписатися на коментарі» або «Отримувати повідомлення про зміну теми» (Повідомляти мені про отримання відповіді).
4
При переході за посиланням на форум, вам знадобиться введення свого логіна та пароля. Якщо ви забули пароль, який вказували при реєстрації, натисніть кнопку «Забули пароль». На вашу поштову скриньку буде відправлена інструкція по відновленню або зміні пароля.