Як филировать чубок. Як зробити в домашніх умовах филировку чубчика.

Надто довга чубчик може перетворити ваше життя на справжній кошмар, постійно норовлячи потрапити прямо в очі. При цьому цілком очевидно, що йти до перукаря заради однієї тільки чубчика вам просто не хочеться. Що ж, в такому разі укоротите її самі, а заодно і профілюють. Так ви зможете заощадити свій дорогоцінний час і гроші.
Вам знадобиться
  • - Гострі звичайні ножиці;
  • - Філіровочні ножиці;
  • - Гребінець;
  • - Затискачі.
  • - Флакон води з пульверизатором.
Інструкція
1
Спочатку відокремте за допомогою проборов кількість волосся, яке вам необхідно вкоротити. Решта ж волосся зміцните на голові зажимами, щоб вони не заважали.
2
Щоб чубок було легше постригати, змочіть її водою з флакончика з пульверизатором. Розчешіть волосся рівно на лоб. Потім розділіть їх на три пасма - центральну, праву і ліву. Лівою рукою затисніть центральну пасмо між середнім і вказівним пальцями (якщо ви правша і будете стригти правою рукою). Далі натягніть волосся, відмірявши необхідну довжину волосся. Вказівний палець у вас повинен упиратися в перенісся. Врахуйте, що висохлі волосся кілька вкоротити, хоча і незначно.
3
Вибравши довжину, чи не розтискати пальці і не переставайте тримати натяжку волосся. Руку від обличчя потрібно видалити на 5-7 см. Тепер ножицями, затиснутими в правій руці, відріжте зайве волосся під тильною стороною ваших пальців. Волосся впадуть на газету, дбайливо підкладену вами перед стрижкою, щоб не усіяти підлогу волосками.
4
Тепер прийшла черга правої пасма. Розчешіть її ще раз, потім затисніть пальцями точно так само, як ви робили раніше. Також захопіть невелику кількість волосся з уже укороченою центральної пасма. Так ви не прогадаєте з довжиною волосся. Потім таким же способом пострижіть залишилася пасмо.
5
А тепер можна приступати до филировки. Так чубчик НЕ БУДЕ стовбурчитися, та й взагалі виглядатиме набагато симпатичніше. Візьміть для цього спеціальні філіровочние ножнички. Чубок розділіть хоча б на п'ять маленьких пасом (можна більше). Візьміть першу пасмо, перейдіть її навколо її самої кілька разів, щоб вийшло подобу НЕ тугого джгутика. Пасмо при цьому краще тримати лівою рукою, а ножиці - відповідно, правою. Зробіть пару надрізів: перший посередині довжини чубчика, другий - відступивши 1-2 см від нижньої кромки. Таким же способом обробіть залишилися прядки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fAwhRzmKpKE
Практично будь-яка жінка мріє про красивих волоссі і стильною зачісці. Филировка волосся - це прийом, застосовуваний перукарями-стилістами для додання волоссю пишності і природної форми. Филировка волосся вимагає певної практики і навичок, але якщо ви впевнені в своїх силах, можна спробувати зробити її самостійно.
Вам знадобиться
  • - філіровочние ножиці;
  • - гребінець;
  • - пульверизатор;
  • - звичайні ножиці;
  • - затискачі для волосся.
Інструкція
1
Зробіть проділ уздовж голови, позначивши її потиличну зону. Відокремте волосся по лінії проділу, прибравши їх вперед. При необхідності, зафіксуйте їх за допомогою спеціальних затискачів.
2
Візьміть пасмо волосся і затисніть її між вказівним і середнім пальцями лівої руки. Ширина пасма повинна становити 6 см, товщина - 2 см. Підніміть виділену пасмо і розташуйте її таким чином, щоб вона опинилася під прямим кутом до голови. Злегка натягніть волосся і зробіть невеликий надріз на відстані в 4 см від коріння волосся. Зробіть другий надріз на відстані 8-10 см він поверхні голови.
3
Візьміть наступну пасмо і зробіть аналогічну процедуру. Повторюйте ці дії по колу, обробляючи скронево-бічні і потиличну зони голови.
4
Зробіть филировку на фронтально-тім'яній ділянці.
5
Зробіть невеликий надріз внизу, на відстані в 5 см від кінчиків волосся. Видаліть зрізані волосся за допомогою гребінця.
6
Злегка зволожите волосся лівої скронево-бічної зони за допомогою пульверизатора. Акуратно розчешіть їх і подровняйте за допомогою звичайних ножиць. Проробіть таку ж процедуру з правого боку.
7
Злегка нахиліть голову назад і подровняйте волосся півколом.
8
Слід знати, що робити глибоку филировку на жорстких волоссі вкрай не бажано. Це може привести до того, що волосся буду стирчати в різні боки.
9
Для додання обсягу окремих дільницях голови необхідно розбити їх на вертикальні пасма і филировать їх знизу. Короткі нижні пасма будуть піднімати верхні і ваша зачіска стане більш пишною.
10
Якщо необхідно домогтися того, щоб волосся максимально щільно прилягали до голови на якомусь її ділянці, филировку слід виробляти зверху.
Корисна порада
Филировку рекомендується виконувати на сухих і чистих волоссі.