Як зібрати душову.

Приступаючи до планування ванної кімнати, пам'ятайте, що в деяких випадках при складанні душовою краще користуватися не душовими піддонами, а робити кабінку з похилим підлогою. Душові кабіни фітнес-центрів і спортзалів якраз так і влаштовані. Проте їх можна змонтувати і вдома. Щоб встановити злив (трап), зробіть поглиблення в підлозі. Також герметично заізоліруйте перекриття, захистивши його тим самим від проникнення води. На цьому підготовка закінчена. Починається збірка душової кабіни.
Інструкція
1
Тут нічого складного немає: вам потрібно просто викласти плитку. На підлозі душової вона укладається з маленьким нахилом в сторону зливного отвору. Це захистить вас від застою води на підлозі і калюж.
2
Якщо ви споруджуєте душову кабінку без ступенів, можете використовувати плоский душовий піддон, що має невисокі бортики. Для установки такого піддону вам буде потрібно спочатку зробити для нього рівну площадку шляхом видовбування в цементній стяжці підлоги поглиблення необхідної глибини, форми і розміру.
3
Тепер визначте місце розташування зливу. Тут все залежить від місця розташування зливного отвору на душовому піддоні. Не забудьте під час установки піддону враховувати рівень і товщину підлогового покриття ванної кімнати. Уклавши підлогу у ванній, окантуйте стик з піддоном, скориставшись спеціальним бордюром. Щоб вода безперешкодно стікала куди потрібно, піддон слід встановлювати з ухилом.
4
Установка душового піддону - це досить просте заняття, з яким може впоратися практично будь-який господар квартири. Єдина складність полягає в підготовці майданчика, але і тут все зрозуміло. Душові піддони зазвичай продають в комплекті з необхідними для збору піддону деталями.
5
Перед початком монтажних робіт зверніть увагу на те, прямий чи кут стикування стінок душової кабіни, чи збігається слив в піддоні з розтрубом каналізаційної труби, чи щільно край піддону буде прилягати до стін. Низ конструкції слід одразу ж під'єднати до стічної труби.
6
Душову кабіну зараз можна купити цілком, або частинами. Ці частини ви можете комбінувати так, як вам захочеться. Тут все залежить від уміння, фантазії і бажання майстра. До речі, стінки душової можна купити вже готовими. Зараз продаються такі прозорі стінки, монтаж яких не складає труднощів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n74w7Wvk7fY
Після покупки душової кабіни її важливо правильно встановити і підключити до системи каналізації, водопроводу і електрики. У деяких торгових точках пропонують доставку і установку кабінок як бонус за покупку. Якщо ви придбали душову кабіну без бонусної установки і не впевнені, що впораєтеся з цим завданням своїми силами, то краще запросити фахівців в даній області. Тому що, при неправильному монтажі можна затопити свою квартиру і сусідів знизу. Якщо ж ви вважаєте, що робота вам по плечу, сміливо приступайте до неї.
Вам знадобиться
  • - хомути;
  • - герметик;
  • - каналізаційний двійник або трійник;
  • - стрічка ФУМ.
Інструкція
1
При монтажі душової кабіни спочатку встановлюється піддон. Його слід вирівняти по рівню методом регулювання ніжок. Якщо піддон вашої кабіни без ніжок, необхідно провести рівну цементну стяжку в місці установки, використовуючи рівень і встановлювати піддон тільки через 15-20 днів, коли повністю просохне цемент.
2
Наступним етапом йде підключення піддону до системи каналізації. Робиться це через розвідний двійник або трійник, в залежності від того, що ще у вас підключено.
3
На піддон встановлюється сифон, Гофротруба під'єднується до розводки каналізації. Всі з'єднання ущільнюються за допомогою стрічки ФУМ. Як і у випадку підключення пральної машини, зливна труба душової кабіни повинна знаходитися вище рівня зливу в каналізацію.
4
Якщо кабінка кутового типу, слід місце з'єднання зі стіною ретельно ізолювати за допомогою водостійкого герметика. Для душових кабін закритого типу цей момент опускається.
5
Стінки кабінки слід закріпити за допомогою наявних в наборі кріплень. Найчастіше кріпленнями служать шурупи, але це в кабінках економ-класу. У більш дорогих моделях можуть бути свої елементи для кріплення і збору стінок. Всі стики при зборі стінок слід ізолювати водостійким герметиком.
6
Дверки кабіни встановіть на ролики, які йдуть в комплекті.
7
Встановіть дах у верхні пази. Якщо у вашій душовій кабінці вона присутня, прикрутите кріпильними шурупами і промажте всі стики герметикам.
8
Встановіть окрему розетку із заземленням. Підключіть кабінку через штекер, який перетворює напругу.
9
Підключіть шланги до гарячого і холодного водопостачання, закріпивши їх за допомогою хомутів.
10
Перш ніж почати користуватися кабінкою, включите воду і переконайтеся, що з'єднання не протікають.