Як прикрасити пень.

Купуючи садову ділянку, новий господар відразу намагається його звільнити від старих дерев, а також іншої рослинності. А пні викорчовувати зовсім не обов'язково. Їх можна використовувати в якості підставки для кашпо з красивими квітами або навіть зробити з них самостійні контейнери для тих же кольорів. Треба лише видовбати або випиляти серцевину пня. Тільки треба враховувати особливості висаджуються. Головне - щоб їм всередині пня Герасимчука тісно.
Інструкція
1
У такі імпровізовані горщики для квітів можна висадити одне з низькорослих і швидко розростаються рослин - гвоздику-травянку, ясколка, очиток їдкий, чебрець, живучку повзучу та інші. Звичайно, такі рослини на узвишші зиму не перенесуть. Їх потрібно буде восени повернути на звичне місце, щоб навесні знову посадити їх в старий пень .
2
Щоб в такому контейнері не застоювалася волога, просвердлите збоку одне або кілька отворів. А щоб пень поступово не гнили, обробіть його антисептичним складом.
3
Дуже органічно пні з чурбаками виглядають в саду, оформлення якого витримано саме в природному стилі. Так простір навколо пня можна оформити каменями, а також видовими рослинами - папоротями, барвінком, декоративної травою або Медуниця.
4
Якщо пень попався з підгнилої серцевиною, це навіть краще. Середина такого дня легко витягається звичайним долотом. А з колоритними пнями, центральна частина яких не достатньо гнила, можна чинити так: після виїмки гнилої серцевини потрібно на її місце насипати аміачну селітру, після чого насипати землі. Селітра буде поступово роз'їдати дерево, збільшуючи «робочий» обсяг пня. Тоді вам практично не доведеться орудувати пилкою і сокирою.
5
В засипаних гарним живильним сумішшю пнях можна вирощувати також і лілії. При цьому краще з лілій взяти азіатські гібриди, більш стійкі до морозів. Крім лілій можна висадити настурції, чорнобривці, братки. Доглядати за квітами в таких дерев'яних контейнерах легко, якщо не брати в розрахунок щорічну пересадку рослин на свої колишні місця. Але можна обійтися і без пересадки. Закидайте на зиму квіти лапником від мишей. В цьому випадку і сніг буде вітром здуватися в менших кількостях.
Корисна порада
Як бачите, облагородити сад неважко, якщо знати, що для цього потрібно зробити.