Як побудувати курник на дачі.

Багато дачники на ділянці розводять курей. Це дуже цікаве заняття і велика підмога особливо для пенсіонерів, які отримують копійки від нашої держави. Для утримання курей потрібно мати курник . Побудувати його можна з будь-яких матеріалів, головне правильно зробити основу. Перед тим як почати будівництво визначитеся, в який час року ви збираєтеся вирощувати курей. Для літнього часу зовсім не обов'язково зводити капітальну будову. Якщо ж ви плануєте залишити курей на зимовий період, то будова має бути міцнішим і утепленим.
Інструкція
1
Фундамент для курник а можна не будувати і обійтися без цього дорогого споруди. Для захисту птахів від хижих тварин досить підняти курник високо над землею поставивши міцні стовпи. Викопайте 4 або 6 ям залежно від розміру курник а встановіть міцні високі стовпи і зацементують їх розчином з цементу, піску і щебеню.
2
Пол в курник е встановіть на достатній відстані від землі.
3
До стовпів прикріпіть поперечки так, щоб вийшов міцний каркас. Обшийте каркас дошками або іншим доступним матеріалом.
4
Зробіть стелю і односхилий невелику дах. Головне, щоб стікала вода, не потрапляв дощ, і в курник е було сухо.
5
Не забудьте зробити витяжну і припливну вентиляцію.
6
Близько курник а Обгородіть площадку для вигулу. Обтягнути її можна сіткою рабицей.
7
Встановіть драбину для вашого входу в курник і дошку з набитими поперечками для виходу і входу птиці.
8
Для зимового утримання обтягніть курник шаром пароізоляційного матеріалу з усіх боків. Зверху нього закріпіть товстий шар теплоізоляційного матеріалу.
9
Усередині курник а встановіть сідала для курей і ящики для відкладання яєць.
10
Такий спосіб будівництва дозволяє заощадити кошти. Взимку в курник е тепло. Завдяки високому влаштуванню підлоги птах захищена від хижаків навіть без наявності фундаменту. Зацементовані стовпи стоять міцно і довго без додаткового ремонту.