Як готувати укропную воду. Як варити укропную воду для новонародженого.

Новонароджених дітей дуже часто турбує здуття животика. А щоб допомогти дитині впоратися з цим неприємним явищем, в наш час застосовуються багато препаратів для зменшення явищ метеоризму, але частіше використовується дуже поширений засіб - це кропова вода, яка відома ще з давніх часів. Вона знімає спазм кишечника, за рахунок чого видаляються гази дитини.
Вам знадобиться
  • - насіння кропу
  • - вода
Інструкція
1
Аптечна кропова вода готується в умовах повної стерильності, в асептичних умовах. Для цього використовуються плоди аптечного або волошского кропу (фенхелю). Використовуються також плоди городнього кропу. Фенхельне ефірне масло отримують з допомогою спеціального методу перегонки. Щоб готувати укропную воду , 0,05 грам масла змішують з 1 літром води і струшують. Термін зберігання аптечної укропной води - один місяць. Потрібно давати новонародженому після годування три рази на день.
2
Можна готувати укропную воду і в домашніх умовах. Купивши в аптеці насіння кропу, необхідно заварити його, при цьому по такому співвідношенню: столова ложка насіння - на один літр кип'яченої води. Щоб остерігатися зараження дитини всякими інфекціями, потрібно перед її приготуванням руки ретельно мити милом.
3
В аптеках продаються і пакетики Плантекса, за допомогою яких, дотримуючись усіх заходів стерильності, можна готувати укропную воду . Необхідно просто розчинити плантекс в воді згідно з наявною інструкцією. Цей препарат містить лактозу і глюкозу, ефірне масло фенхеля. У Плантекса рослинна основа, що дозволяє застосовувати його в досить ранньому віці, з дводенного віку.
4
Необхідно зберігати укропную воду в прохолодному місці і в скляному посуді. Перед кожним застосуванням укропную воду необхідно підігріти до кімнатної температури. При грудному вигодовуванні можна приймати укропную воду і мамам, таким чином, молоко матері буде збагачуватися фенхельного ефірним маслом, що дозволить позбавити дитину від здуття животика. До сих пір не виявлено жодного протипоказання використання укропной води при боротьбі з метеоризмом.