Як замовити речі з америки.

Зараз багато замовляють товари в інтернет-магазинах. Це зручно і часто дуже вигідно. Уже досвідчені в таких покупках наші співвітчизники стверджують, що найчастіше вигідними за ціною виявляються покупки на майданчику інтернет-аукціону Ebay в США, навіть з урахуванням доставки товару до Росії. Легко і вигідно купити речі в США вам допоможе наступна інструкція.
Вам знадобиться
  • • Реєстрація на будь-який з майданчиків з міжнародного аукціону Ebay
  • • Банківська пластикова картка однієї з міжнародних платіжних систем (VISA, MasterCard, American Express)
  • • Реєстрація в міжнародній електронній платіжній системі PayPal
  • • Реєстрація особистого ящика на поштовому сервері
Інструкція
1
Переважна більшість продавців на американському аукціоні Ebay для оплати товарів віддають перевагу платіжній системі PayPal, тому краще відразу пройти реєстрацію за посиланням https://www.paypal.com/ru. На момент реєстрації у вас вже має бути у наявності банківська пластикова карта. При виборі карти проконсультуйтеся з фахівцем банку, який вид карти для вас буде оптимальним. В платіжних системах VISA і MasterCard є види карт, операції з якими проводяться тільки при фізичному наявності карти. Для платежів через інтернет вони не годяться. На рахунку карти повинна бути сума не менше $ 2. Суму в розмірі $ 1,95 система зніме з вашого рахунку при верифікації аккаунта (підтвердженні рахунку). Коли верифікація буде успішно пройдена, гроші повернуться на рахунок.
2
Зареєструйтеся на будь-який з майданчиків інтернет-аукціону Ebay. Неважливо, чи буде вона англійської, німецької, американської чи інший, доступ до товарів з США буде відкритий з будь-якого філіалу. Найбільш популярним і самим відвідуваним філією є американський Ebay.com, що з'явився на ринку подібних інтернет-послуг першим. Реєстрація на всіх філіях Ebay безкоштовна і не вимагає особливих знань і часу. Докладні інструкції по реєстрації на Ebay і в системі PayPal ви можете прочитати на сайті www.vxzone.com.
3
Коли ви успішно пройшли реєстрацію на Ebay і верифікували свій аккаунт в платіжній системі PayPal, ви можете купувати будь-які товари з різних країн світу. Вам залишилося тільки освоїти систему пошуку товарів на Ebay. Пошук на аукціоні простий і зрозумілий. Спочатку слід в пропонованому списку вибрати категорію потрібного вам товару: одяг, взуття та аксесуари, електроніка, товари для будинку або ін. Далі, щоб вибрати товари продавців тільки зі Сполучених Штатів Америки, вам слід увійти в меню розширеного пошуку (Advanced Search).
4
В меню розширеного пошуку знайдіть розділ "Locatiоn" і поставте галочку "Only show items" ("показувати предмети тільки ...") в віконці справа. Список вікон даного розділу відразу стане активним. Далі виберіть зі списку площадку торгів у вікні "From preferred locations ..." (можна залишити за замовчуванням американський Ebay.com).
5
У наступному вікні "Located in" (знаходиться в ...) виберіть зі списку країну продавця. У вашому випадку це United States (США). Далі ви можете налаштувати ваш пошук за іншими критеріями. Приміром, якщо вас цікавлять тільки ті продавці з Америки, які доставляють товари в Росію, в наступному віконці "Avaliable to ..." виберіть зі списку Russian Federation.
6
Коли у вас буде заповнений пошук по всіх потрібним критеріям, натискайте кнопку "Search" (Пошук). Результати пошуку з'являться у вас у вигляді списку з налаштованими фільтрами по вашому запиту. Також ви можете його зберегти його для подальшого використання, встановивши галочку "Save this Search to My Ebay" (зберегти цей пошук в мій Ebay) у верхньому розділі «Розширеного пошуку».
7
Кожен товар зі списку має свій індивідуальний лістинг, в якому відображена докладна інформація про товар і способах доставки. Докладний механізм покупки товарів на Ebay описаний у багатьох інструкціях по користуванню інтернет-аукціонами, які можна знайти в мережі, в тому числі і на сайті www.vxzone.com.
8
Якщо ви збираєтеся купувати речі з Америки через Ebay, немаловажним фактором успішної угоди є на рейтинг продавця. Він відображається кількістю позитивних відгуків (Positive Feedback Score) і характеризується кольором зірочки поруч з нікнеймом. Продавці з відмінною репутацією і великою кількістю угод мають звання "Top-rated Seller". Вибирайте і купуйте!
Корисна порада
Замовити речі з США можна не тільки за допомогою аукціону Ebay, але і через інтернет-магазини, що торгують прямо з цієї країни. Хоча часто пропозиції на Ebay можуть виглядати привабливішими і за ціною, і за вартістю доставки, інтернет-магазини проводять масштабні акції всіляких сезонних знижок.