Як вищипнути брови чоловікові. Вищипування брів чоловіки.

Зазвичай більше часу на догляд за зовнішністю витрачають дівчини. Але слід пам'ятати, що дівчата володіють і іншими засобами підкреслення достоїнств і приховання недоліків, в той час як чоловікам залишається тільки ретельний догляд. Саме тому варто особливу увагу приділити бровам.
Інструкція
1
Мода на брови змінюється з кожним роком, у дівчат тенденції простежуються більш явно. Це пов'язано з тим, що у жінки брови допускають практично будь-яку довжину і товщину, в той час як для чоловіків моделюються класичні брови як рівній широкій лінії.
2
Ідеальна форма брів у чоловіків визначається так само, як і у жінок - за допомогою двох олівців. Один олівець потрібно розташувати біля зовнішньої сторони ніздрі, розташований з боку відповідної брови, а другий кінець, повинен лежати по прямій, щоб він збігся з лінією, проведеної через внутрішній кут ока, і що починається з тієї ж точки. Таким чином, визначаємо початок і кінець лінії брів. Волоски, які вийшли за прямі потрібно видалити.
3
Чоловічі брови зазвичай більш густі, тому часто виникає проблема неслухняних волосків. Тому особливо вибиваються і довгі волоски потрібно підстригти манікюрними ножицями. Перед цим брову необхідно розчесати. Після того, як брови змоделювали рівною лінією, потрібно зафіксувати і пригладити волоски в одному напрямку. Робити це потрібно спеціальною щіткою, на яку можна капнути безбарвний гель.
4
У чоловіків часто виникає проблема зрощених на переніссі брів. Такі брови потрібно коригувати, інакше обличчя здається похмурим і похмурим. Особливо не рекомендується ходити з такими бровами, якщо очі посаджені глибоко або близько.
5
Не варто займатися бровами самостійно, якщо брови коригуються в перший раз. Уперше краще піти в спеціальний косметичний салон, де фахівець правильно змоделює форму брів, найбільш відповідну вашому типу особи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FfB3DAR9Uxw
Правильно скориговані брови роблять обличчя молодшим, надають погляду відкритість і шарм. Красива лінія брів рідко дістається від природи. Тому правильна корекція брів дуже важлива. Як самостійно надати бровам доглянутий і природний вигляд?
Вам знадобиться
  • Ножиці, пінцет, щіточка для брів, білий олівець.
Інструкція
1
Зробіть парову ванночку для обличчя. Тоді за рахунок розм'якшення шкіри процедура корекції брів буде менш болючою. Протріть пінцет і шкіру біля брів дезінфікуючим розчином. Виберіть місце, де будете проводити корекцію. Зручніше робити це за столом. Особа повинна бути добре освітлене.
2
Обріжте зайві волоски. Для цього зачешите брови наверх і зріжте ті волоски, які виходять за верхню лінію брів. Потім зачешите брови вниз і зріжте зайві волоски за нижньою межею брів. Дуже світлі або сиві брови подкрасьте за допомогою спеціальної фарби для брів. Обов'язково протестуйте фарбу, щоб не викликати алергічну реакцію.
3
Прикладіть лінійку вертикально до бічної сторони носа. У місці перетину лінійки і брови білим олівцем-кайялом намалюйте точку. Цим ви позначите край брови. Вищипуйте зайві волоски, роблячи це як з лівої, так і з правого боку. Намагайтеся, щоб брови були симетричні.
4
Накладіть лінійку на ніс, дотримуючись такої нахил, щоб вона проходила через зіницю. Позначте точку, в якій лінійка перетинає брову: це буде кращим місцем найвищої точки брови. Видаліть всі зайві волоски, починаючи від краю брови до цієї точки, роблячи плавне звуження.
5
Прикладіть лінійку від ніздрі до зовнішнього куточка ока - так ви знайдете кінець брови. Намалюйте там точку і видаліть непотрібні волоски, плавно звужуючи брову.
6
Вищипуйте брови тільки знизу. Будьте обережні і намагайтеся не видалити зайві волоски. Чи не смикайте волосок за кінчик - це боляче. Захоплюйте його біля кореня і тягніть у напрямку зростання.
7
Закінчивши корекцію, обробіть брови і шкіру навколо них антисептиком. Розчешіть брови, використовуючи спеціальну густу щіточку. Закріпіть форму брів за допомогою гелю для волосся. Можна також використовувати закріплює лак.